Egurrola Fitness Club

Nowy gracz na polskim rynku fitness

03.03.2014

Na warszawskim Ursynowie został uruchomiony pierwszy klub, którego twórcą jest najbardziej znany polski choreograf Agustin Egurrola. Kojarzony dotychczas z prowadzenia sieci szkół tańca celebryta, tym razem tanecznym krokiem wchodzi na rynek fitness. Klub na Ursynowie to dopiero początek, ponieważ plany EFC na najbliższe 2 lata to kolejne kilkanaście obiektów w całej Polsce.

Kluby EFC to wyjątkowy koncept selektywny – dostępny wyłącznie dla Pań. Znajdziemy tam pełnowymiarową i doskonale wyposażoną siłownię, strefę funkcjonalną, przestronne sale do zajęć grupowych oraz bardzo komfortowe szatnie. EFC to kolejna sieć fitness klubów, która zaufała marce SportsArt - wybierając ją jako głównego dostawcę sprzętu i wyposażenia.

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.