Konkurs Super Heroes CUP

05.06.2013

Miło nam ogłosić, że pierwsza edycja konkursu Super Heroes CUP, zorganizowanego przez klub Saturn z Warszawy będzie odbywała się na naszych urządzeniach. Uczestnicy konkursu będą mieli do wykonania kilkanaście ćwiczeń - zadań, które odpowiednio punktowane wyłonią zwycięzcę pod koniec roku 2013. Konkurs odbywa się w trzech edycjach - czerwiec, wrzesień i listopad, a do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody.

Więcej na temat konkursu na stronie: http://www.saturn-fitness.pl/super-heroes-party

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.