Sezon jesień/zima - nowe instalacje

09.12.2014

Sezon jesień/zima jest dla nas okresem przepełnionym intensywną pracą. W tym czasie obsługujemy między innymi kampanie wyposażenia wojska. W jeden miesiąc musieliśmy wyposażyć aż 32 jednostki wojskowe w nowe urządzenia firmy SportsArt.

Przez ostatnie dwa miesiące dostarczyliśmy także wyposażenie dla nowo powstałych trzech klubów Calypso, dwóch klubów Fabryki Formy, klubu Saturn Fitness oraz klubu PACO w Lublinie.

Ciężki to dla nas okres, ale takie lubimy najbardziej. Po podjętym wysiłku zawsze z uśmiechem na twarzy oglądamy polską mapę fitnessu, w której tak wielki jest nasz udział. Jednocześnie ciągle pragniemy więcej, chcemy naszą poprzeczkę podnosić coraz wyżej- bo ekipa SportsArt ciężkiej pracy się nie boi.

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.