Sklep internetowy FitnessTeam!

Nowość

18.10.2013

W ofercie IMG pojawiło się ostatnio dużo więcej towarów. Głównie są to akcesoria do fitnessu i zajęć grupowych. Cała gama akcesoriów dostępna jest już w naszym sklepie internetowym pod adresem fitnessteam.pl

Z racji tego, że urządzeń marki SportsArt jest już w Polsce ponad 7000 szt w ofercie sklepu znajdują się także wszystkie najbardziej popularne części zamienne do urządzeń SportsArt.

Większość akcesoriów i części dostępna jest od ręki.

Serdecznie zapraszamy na stronę www.fitnessteam.pl

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.