1

Madonna ICare

Stawia na nogi pacjentów i pomaga rehabilitantom

Inteligentne urządzenie ICare w czasie rzeczywistym dostosowuje się do możliwości ruchowych pacjenta. Jego ruch nie jest ani oporowy ani wymuszony. Pomaga pacjentowi tylko wtedy gdy wymaga on takiej pomocy. Robi dokładnie to samo co doświadczony terapeuta w pracowni rehabilitacji.

ICare uwalnia terapeutów od wyczerpującego podnoszenia i poprawia dostęp pacjentów do najnowszej technologii rehabilitacyjnej.

Dlaczego icare?

Badania przeprowadzone przez Dr. Judy Bunfield z Madonna Rehabilitation Hospital and Research Institute wykazały, że Eliptyka E875 firmy SportsArt najlepiej ze wszystkich naśladuje wzory naturalnego chodu człowieka (EMG paterns). Bazując na tych badanich oraz współpracy z Madonna Hospital stworzono kompletne urządzenie iCare.

Icare posiada system zespolonych sensorów, które automatycznie dostosowują poziom wspomagania ćwiczeń, dopasowując go do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Icare może być używany w zastępstwie drogich egzoszkieletów zarówno w klinikach i szpitalach ale także w domach opieki i pracowniach rehabilitacji.

ZOBACZ PRODUKT

Usłysz od pacjentów

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send