Opłaca się mieć klub eko

20.01.2014

Bardzo miło nam powitać w gronie klubów eko klub Saturn Fitness z Warszawy, w którym powstała ekologiczna strefa wyposażona w urządzenia serii Green System, zamieniającego pracę mięśni na czystą energię elektryczną.

Saturn Ftness podążając za trendami - a bycie eko niewątpliwie jest teraz bardzo modne - dzięki zielonemu systemowi umożliwia swoim klientom przyłączenie się do wspólnego dbania o zdrowie i o nasze środowisko. 

Nie czekaj dłużej - zaimponuj swoim klientom i zostań kolejnym klubem, który myśli o naszej planecie.

Bądź eko - dołącz do nas już dziś i chroń z nami planetę! 

Razem możemy więcej!

Zobacz eko strefę w Saturn Fitness: http://saturn-fitness.pl/green-system

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.