Piknik z Calypso

8 czerwca na Górze Chrobrego w Elblągu pod patronatem firmy SportsArt odbył się Piknik z Calypso

10.06.2013

8 czerwca na Górze Chrobrego w Elblągu pod patronatem firmy SportsArt odbył się Piknik z Calypso – spotkanie promujące fitness jako aktywny tryb spędzania wolnego czasu. Super atmosfera, jak i dobra pogoda towarzyszyły piknikowi cały dzień. Z atrakcji oferowanych w tym dniu skorzystały zarówno licznie przybyłe dzieci jak i ich dorośli opiekunowie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia na świeżym powietrzu, m.in. Zumba Party, Spin-Bike czy Step, w których o pozytywny wycisk zadbały instruktorki Calypso. Zapraszamy do obejrzenia galerii z imprezy!

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.