Porsche Centrum Sopot Lellek Group Golf Open

25.07.2013

W dniach 20-21 lipca w Sierra Golf Club w Pętkowicach k/Wejherowa odbył się turniej golfa – Porsche Centrum Sopot Lellek Group Golf Open.

Przez dwa dni trwała zacięta rywalizacja, ale przede wszystkim była to świetna zabawa i okazja do integracji miłośników tej kultowej marki motoryzacyjnej. Sponsor przygotował prawdziwe rarytasy. Goście mogli przetestować najnowsze modele marki Porsche - Panamera i Caymann, niezwykłych wrażeń dostarczyły również przeloty wiatrakowcem.

Organizator imprezy jak zawsze zadbał o wspaniały catering i nocleg w hotelu z najwyższej półki.

Firma SportsArt z przyjemnością wspierała głównego sponsora tej prestiżowej imprezy – Porsche. Uczestnicy turnieju otrzymali od nas drobne upominki, ufundowaliśmy również nagrodę za Hole In One dołek nr 9 – bieżnię T613. Niestety w tym roku nie udało się żadnemu z uczestników turnieju wygrać tej konkurencji.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.