Rusza II edycja SportsArt Squash League

18.10.2013

Pierwsza edycja SportsArt Squash League cieszyła się ogromną popularnością. Liczba grających, biorących aktywny udział w meczach przekroczyła 500 osób.!
Od grudnia ruszamy z drugą edycją naszej ligi squashowej. Wszystkie kluby zapraszamy do wysyłania zgłoszeń uczestnictwa udziału.
Jedynym warunkiem dopisania się do ligi SportsArt Squash League dla klubu jest posiadanie urządzeń SportsArt oraz kortów do squasha.
Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla wszystkich graczy.
Oficjalny regulamin Ligi dostępny jest na życzenie.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do Pani Magdy Irzyk – biuro@imgfitness.pl

 Informujemy, że lista klubów biorących udział w Lidze Squasha została zamknięta, dziękujemy za zgłoszenia, a uczestikom Ligi życzymy powodzenia w rozgrywkach!

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.