SportsArt – Filantrop w Biznesie

01.08.2014

SportsArt po raz kolejny miał przyjemność wspomóc potrzebujących – 11-letni Norbert Łysiak jest podopiecznym fundacji „Mają Przyszłość” i aby jego rehabilitacja przyniosła oczekiwane efekty, niezbędna jest niezależność, systematyka i intensywnosc ćwiczeń.

Fundacja skierowała się z prośbą o dofinansowanie sprzętu do sieci klubów Fabryka Formy, SportsArt chętnie przyłączył się do tego przedsięwzięcia, współpracując przy realizacji zakupu, montażu i transporcie.

21 lipca 2014 roku Norbert stał się posiadaczem bieżni T613, życzymy mu dalszych sukcesów w rehabilitacji i dużo zdrowia!

Poniżej zamieszczamy list od fundacji oraz od mamy Norberta, jak również zdjęcia z montażu bieżni.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony fundacji z newsem o przedsięwzięciu - http://www.majaprzyszlosc.org.pl/bieznia-dla-norberta/

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.