SportsArt Squash Championship

20.03.2012

Dla wszystkich chętnych klubów fitness, wyposażonych w nasz sprzęt przygotowaliśmy niepowtarzalną ofertę. Jest tylko jeden warunek - klub musi posiadać korty do Squasha. Jeśli masz korty do Squasha i chciałbyś aby Twój klub dołączył do prestiżowego grona 8 klubów biorących udział w rozgrywkach - wyślij do nas swoje zgłoszenie. Kto pierwszy - ten lepszy. Decyduje kolejność zgłoszeń a jest o co walczyć - poza dobrą zabawą i rywalizacją na najwyższym poziomie gwarantujemy także prestiżowe nagrody ufundowane przez SportsArt.

Liga SportsArt Squash Championship rusza już we wrześniu. Gorąco zapraszamy!!!

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.