Szkolenie- Manager jako skuteczny lider fitness klubue

01.05.2016

Jeśli chcesz się uczyć od najlepszych i poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe i biznesowe proponujemy Ci dwuweekendowe, intensywne szkolenie zaplanowane na czerwiec 2016.

To pierwsze szkolenie w kraju, na którym dowiesz się jak to robią najlepsi w Polsce z pierwszej ręki.

Szkolenie poprowadzi Arkadiusz Rudnicki jeden z najlepszych szkoleniowców w Polsce. Od wielu lat odpowiedzialny za szkolenie managerów oraz dobór sprzętu w klubach sieci Calypso Fitness, Fitness Academy i Equrrola Fitness.

Arkadiusz Rudnicki jest jednym z niewielu na świecie szkoleniowców, którzy poza wiedzą teoretyczną posiadają cały czas aktualizowane doświadczenie praktyczne.

Zobacz jak to robią najlepsi!

http://sainstitute.pl/szkolenia/szkolenie-managerski/manager-jako-skuteczny-lider-fitness-klubu/

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.