SportsArt Poleca AKCESORIA SPORTOWEGipara Fitness

KILKA SŁÓW O NAS

SportsArt na rynku fitness obecny jest już od ponad 30 lat i posiada swoje przedstawicielstwa w 80 krajach na świecie.
Zlokalizowana na Tajwanie fabryka firmy należy do najnowocześniejszych na świecie. Oprócz ogromnej, zrobotyzowanej części produkcyjnej fabryka posiada całkowicie zautomatyzowany magazyn część zamiennych na ponad 4000 palet. Inżynierowie firmy sami konstruują wszystkie podzespoły budowanych urządzeń. Część z nich tak jak np. silniki wzniosu, które potrafią podnieść ciężar ponad 600 kg produkowana jest także dla innych producentów urządzeń fitness. 

IMG jako wyłączny dystrybutor firmy SportsArt Fitness działa w Polsce już 20 lat. Przez ten czas wyposażyliśmy ponad 500 obiektów, stając się tym samym wiodącym dostawcą urządzeń fitnessowych. Łączna liczba urządzeń SportsArt w Polsce przekroczyła już 6 000 sztuk.

Z naszych produktów i naszego serwisu korzystają największe sieci klubów. Jako główny dostawca dostarczamy urządzenia do sieci Calypso Fitness, Total Fitness, Zdrofit, Fabryka Formy, Energym, Saturn Fitness oraz Egurrola Fitness Club. Na naszych urządzeniach szkolą się i trenują Strażacy w centrach szkoleniowych oraz Żołnierze z ponad 200 najbardziej prestiżowych polskich jednostek wojskowych.

Prowadzimy kompleksową obsługę klienta: zaczynając od projektu, poprzez dostawę urządzeń, szkolenie personelu, a kończąc na szybkim i tanim serwisie. Wszystkim naszym klientom oferujemy wsparcie marketingowe i inwestycyjne.

Wyposażeni w dotychczasową wiedzę i gotowi zdobywać nową w 2014 roku otworzyliśmy swoje trzecie biuro w Bukareszcie. Postaramy się spełniać oczekiwania naszych klientów także w Rumunii. Według badań sopockiego instytutu badania opinii publicznej PBS DGA przeprowadzonych w lipcu 2009r mamy w Polsce praktycznie 100% zadowolonych klientów. Dziękujemy wszystkim za okazane zaufanie.

Dziękujemy wszystkim za okazane zaufanie.

Zespół SportsArt

Kobieta

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Opinie

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij