S775

SMART TRAINER

 • regulacja wysokości oparcia

  Biomechanika
  regulacja wysokości oparcia

 • zmiana kąta

  Pedały
  zmiana kąta

 • 2 minuty

  Zasilanie
  2 minuty

 • regulacja rozstawu

  Długość kroku
  regulacja rozstawu

Opis

Pomimo swojego wyglądu Smart Trainer 775 nie jest modyfikacją Pinacle Trainera (776). To zupełnie inne urządzenie.Smart Trainer może być zarówno zwykłym steperem jak i bardzo skomplikowaną maszyną do treningu personalnego.Transformacji urządzenia dokonuje się przez zmianę ustawienia kilku uchwytów. Nie potrzeba przy tym żadnego wysiłku, wszystko możemy zrobić jedną ręką.Zmiana ustawień wpływa na trenowane mięśnie i stopień trudności ćwiczenia. Do dyspozycji mamy 3 regulacje ustawień: Dzięki zmianie ustawień nachylenia pedałów zmieniamy pozycję ćwiczącego z pionowej na pochyloną, co pozwala min na większe zaangażowanie mięśni pośladkowych.Zmiana rozstawu nóg wpływa min na intensywność treningu mięśni przywodziciela uda. Natomiast łatwa zmiana oparcia kończyn górnych personalizuje urządzenie do każdego użytkownika.Ilość ustawień i zmian konfiguracji urządzenia czyni z niego idealną maszynę kardio do treningu personalnego. Trener personalny zaznajomiony z budową urządzenia może je dostosować do każdego użytkownika jednocześnie czyniąc je swoim narzędziem pracy.

S715

Dostępne w kategorii Steppery

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.