Step

Platforma do ćwiczeń

 • podstawą bezpiecznego treningu

  Stabilność i amortyzacja
  podstawą bezpiecznego treningu

 • dzięki wykonaniu z PVC

  Produkt łatwy w czyszczeniu
  dzięki wykonaniu z PVC

 • umożliwiający przenoszenie stepu

  Wygodny uchwyt
  umożliwiający przenoszenie stepu

 • dzięki wymiennym krążkom

  Stopniowanie nachylenia
  dzięki wymiennym krążkom

Pobierz Kartę ProduktuZamów wycenę

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienią oferty. Administratorem Twoich danych osobowych jest IMG S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Strzelców 40 lok. 25, 81-586 Gdynia, adres do doręczeń: IMG S.A., ul. Kowalska 8-9/7, 82-300 Elbląg.
Wyślij

  Opis

  Stepy używane są najczęściej podczas aerobiku w klubach fitness, ale bez przeszkód można używać ich także w domowym zaciszu. To uniwersalna platforma do treningu fitness przeznaczona do intensywnych ćwiczeń aerobowych. Ćwiczenia w rytm tanecznej muzyki polegają na dynamicznym wchodzeniu i schodzeniu ze stopnia na różne sposoby. Step do ćwiczeń został wykonany z twardego PVC z antypoślizgową gumową platformą, zapewniającą odpowiednią przyczepność i bezpieczeństwo. Step wyprodukowany przez firmę Gipara, charakteryzuję się łatwą regulacją wysokości i dopasowaniu do osoby ćwiczącej.

  Nakładka zamieszczona pośrodku stepu umożliwia trening z gumami oporowymi Space Stretch® Max oraz wygodne przenoszenie stepu.

  Dodatkowe informacje

  • Wymiary: Step: długość – 108 cm, szerokość – 42 cm, wysokość – 20 cm, waga - 9 kg; Platforma: długość – 97 cm, szerokość – 32 cm, wysokość - 10 cm
  • Gwarancja: 12 miesięcy

  Pump SetPiłka

  Dostępne w kategorii Akcesoria

  Masz pytania?

  Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

  Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

  Dziękujemy za zgłoszenie.

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Adres email
  Województwo
  Wiadomość


  Wyślij