Producent sprzętu do siłowni SportsArt Fitness - zadzwoń teraz +48 55 2329372 lub napisz info@imgfitness.pl

Czym wyróżniają się bieżnie elektryczne od SportsArt na tle konkurencji?

31.05.2022

Coraz więcej osób decyduje się na bieganie z wykorzystaniem bieżni elektrycznej. Nic dziwnego, rozwiązanie to jest nie tylko wygodne, ale również pozwala na szybkie, i bezpieczne osiągniecie celów treningowych. Niestety, na rynku jest też spor kiepskiej jakości bieżni elektrycznych. Dlatego też wspólnie z wami odpowiedzieć na następujące pytanie, a mianowicie czym wyróżniają się bieżnie elektryczne od SportsArt na tle konkurencji?

Profesjonalne bieżnie elektryczne - gwarancja jakości od SportsArt

Bieżnie SportsArt są wykonywanie z najwyższej jakości komponentów, które są poddawane szczegółowej kontroli jakości. Doskonałym przykładem może być tutaj bieżnia do biegania SportsArt Prime T673, która może być użytkowana nawet przez osoby o wadze 205 kilo, czego próżno w zasadzie szukać u konkurencji. Co równie ważne, nawet jeżeli dojdzie do awarii, firma SportsArt dzięki rozbudowanej sieci warsztatów w ramach sześcioletniej gwarancji (co jest rzadkością na rynku) zapewnia swoim klientom serwis na terenie całego kraju- bardzo często naprawy dokonywane są na miejscu u klienta.

Dodatkowe elementy, które ułatwią ćwiczenia klientom

Bardzo istotną kwestią jest również to, że bieżnie firmy SportsArt mają wiele różnego rodzaju udogodnień, które mogą ułatwić waszym klientom wykonywanie ćwiczeń. Przykładowo, jeżeli chodzi o wspomnianą wcześniej bieżnię Prime T673, to posiada ona takie udogodnienia jak między innym:
-Prędkość startowa 0,6 km/h- dzięki temu ryzyku upadku na starcie jest znikome
-Zakres prędkości: 0,6 - 20 km/h- dzięki temu mogą na niej ćwiczyć zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści
-Zakres nachylenia: 0 do 15%
-Odczyty: prędkość, czas, dystans, nachylenie, kalorie, tętno, tempo
-Programy treningowe: ręczny, losowy, interwałowy, utrata wagi, testy fitness, glute, górski, track
-Port USB do ładowania urządzeń- nie musimy się więc obawiać, że jeżeli słuchamy muzyki ze smartfona poprzez słuchawki, to rozładuje się nam bateria
-Port na słuchawki- dzięki temu możemy wygodniej słuchać muzyki w trakcie treningu
-Opcjonalna możliwość współpracy z aplikacją SAWELL+- dzięki temu z powodzeniem możemy zapisywać nasz trening w celu prowadzenia statystyki naszych osiągów.

Niskie koszty utrzymania

Bieżnie SportsArt cechują się także niskimi kosztami utrzymania. Wynika to między innymi z wysokiej jakości zastosowanych komponentów, dzięki którym rzadko dochodzi do awarii, a co za tym idzie, koszty napraw są niskie, i stosunkowo rzadkie. Ponadto bieżnie firmy SportsArt są wyposażone w systemy EcoDrive, dzięki czemu zużywają one około 32% energii mniej niż urządzenia tego samego typu niewyposażone w ten system. Z kolei dzięki systemowi energy smart bieżnie w czasie spoczynku pobierają tylko tyle energii elektrycznej, ile jest potrzebne do podtrzymania podstawowych funkcji. Jest to niezwykle ważne w przypadku klubów fitness, gdzie sprzęty nie są cały czas w użytku, ponieważ pozwala to mówiąc wprost, na zaoszczędzenie pieniędzy na rachunkach za energię elektryczną.

Podsumowanie

Jeżeli nie wiecie jaki producent sprzętu do siłowni, czy też bieżni do biegania jest godny polecenia, to można śmiało powiedzieć, że SportsArt jest swoistego rodzaju pozytywnym zaskoczeniem na tle konkurencji, gdyż nie tylko oferuje on wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń, ale co równie ważne, jest on w przystępnych cenach. Tym bardziej że może on być wykorzystywany zarówno przez profesjonalnych sportowców, jak i zwykłych amatorów, dopiero zaczynają swoją przygodę z treningiem na bieżni elektrycznej.

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij