FitExpo 2012 za nami

24.05.2012

W ubiegły weekend odbyły się kolejne już targi FitExpo. Mimo słabej frekwencji odwiedzających targi, my możemy uznać je za udane. Odwiedziło nas wielu nowych jak i obecnych klientów, którym przy okazji chcielibyśmy podziękować za okazane zaufanie i nowe zamówienia. Nasze stoisko bardzo podobało się wszystkim odwiedzającym, co znalazło odzwierciedlenie w organizowanym przez MTP konkursie - otrzymaliśmy nagrodę za najładniejsze stoisko, spośród wszystkich wystawców - Dziękujemy!

Przez trzy dni trwania targów zaprezentowaliśmy nowe maszyny jakie znalazły się w ofercie marki SportsArt , jak i innowacyjny Green System który wraz z systemem EcoFit cieszył się ogromną popularnością wśród właścicieli fitness clubów którzy szukają fajnego pomysłu na urozmaicenie swojej oferty, a przy okazji mogą zadbać o środowisko. Naszym gościem specjalnym drugiego dnia targów był były piłkarz Reprezentacji Polski w piłce nożnej - Pan Dariusz Dziekanowski. Każdy z odwiedzających nasze stoisko mógł z nim porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie oraz na jeszcze ciepłej fotce dostać autograf. Panu Darkowi dziękujemy za przemiłe towarzystwo, oraz pomoc w losowaniu nagród w naszym targowym konkursie - biletów typu Prestige na mecz Polska - Rosja podczas tegorocznego Euro2012.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wizytę na naszym stoisku i zapraszamy za rok!

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.