IMG z wizytą w fabryce SportsArt

23.09.2013

W połowie września przedstawiciele naszej firmy wraz z ekipą menadżerów klubów fitness zostali zaproszeni do zwiedzenia fabryki SportsArt w Tajwanie. Ośmio-osobowy zespół menadżerów i instruktorów fitnessu miał okazję przetestować najnowsze rozwiązania techniczne oraz najnowsze propozycje urządzeń, które wejdą do produkcji już w przyszłym roku. Uczestniczyliśmy również w profesjonalnym szkoleniu oraz poznawaliśmy procesy technologiczne związane z produkcją urządzeń SportsArt.

Cała ekipa SportsArt przyjęła nas bardzo gorąco i profesjonalnie się nami zajęła. Oprócz najważniejszego punktu wyjazdu, jakim było odwiedzenie fabryki w ramach wolnego czasu zwiedzaliśmy Tajwan, który przywitał nas piękną ciepłą pogodą, mieliśmy również przyjemność cieszyc się smakami kuchni azjatyckiej.

Gorąco zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wyjazdu!

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.