Producent sprzętu do siłowni SportsArt Fitness - zadzwoń teraz +48 55 2329372 lub napisz info@imgfitness.pl

Nowości w 2013 roku!

13.02.2013

W tym roku same nowości. Zupełnie nowe maszyny i kolejne wersje znanych już modeli i wszystko już w pierwszej połowie roku.

Już teraz możemy pochwalić się wprowadzeniem do sprzedaży urządzenia wielofunkcyjnego A972.

Długo czekaliśmy na ostateczną wersję tej maszyny ale opłacało się czekać. Dopracowaliśmy ją do ostatniego szczegółu. Aby zmniejszyć gabaryty i koszty urządzenia zdecydowaliśmy się na tylko jeden stos. Jednak specjalny system bloczków umożliwia jednoczesne korzystanie z urządzenia dwóm osobom. W komplecie dostarczamy aż 9 różnych uchwytów i gryfów przez co funkcjonalność maszyny jest bardzo rozbudowana.

Zupełną nowością będzie mniejsza gabarytowo i tańsza linia izotoniczna. Nie możemy zdradzić jeszcze wszystkich szczegółów ale wystarczy powiedzieć, że będzie stylistycznie podobna do najlepszej obecnie na rynku naszej linii EXTREME.

SportsArt zdecydował się na większą unifikację wzorniczą wszystkich maszyn więc, całość oferty już w tym roku otrzyma rozpoznawalne elementy designu charakterystyczne tylko dla naszej marki.

Także w tym roku pojawią się nowe wersje bieżni, eliptyk i rowerów.

Pierwsze odsłony maszyn już na targach FIBO w kwietniu ale część odkrywamy już dziś.

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij