Porsche Centrum Sopot Lellek Group Golf Open

25.07.2013

W dniach 20-21 lipca w Sierra Golf Club w Pętkowicach k/Wejherowa odbył się turniej golfa – Porsche Centrum Sopot Lellek Group Golf Open.

Przez dwa dni trwała zacięta rywalizacja, ale przede wszystkim była to świetna zabawa i okazja do integracji miłośników tej kultowej marki motoryzacyjnej. Sponsor przygotował prawdziwe rarytasy. Goście mogli przetestować najnowsze modele marki Porsche - Panamera i Caymann, niezwykłych wrażeń dostarczyły również przeloty wiatrakowcem.

Organizator imprezy jak zawsze zadbał o wspaniały catering i nocleg w hotelu z najwyższej półki.

Firma SportsArt z przyjemnością wspierała głównego sponsora tej prestiżowej imprezy – Porsche. Uczestnicy turnieju otrzymali od nas drobne upominki, ufundowaliśmy również nagrodę za Hole In One dołek nr 9 – bieżnię T613. Niestety w tym roku nie udało się żadnemu z uczestników turnieju wygrać tej konkurencji.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.