Poszukujesz profesjonalnego sprzętu sportowego? Dobrze trafiłeś!

16.09.2022

Profesjonalny sprzęt siłowy to nie tylko doskonałe wykonanie. To także sprzęt wykonany z myślą o ergonomii ćwiczeń i efektywnym treningu. Jeśli zależy Ci na każdej z tych cech, nie powinieneś kierować się ceną ani wybierać pierwszego lepszego sprzętu. Akcesoria i przyrządy do ćwiczenia na siłowni powinny być doskonałej jakości po to, aby Twoi klubowicze mieli poczucie, że zależy Ci na ich satysfakcji.

SportsArt Fitness - dlaczego warto zapoznać się z naszą ofertą wyposażenia do siłowni?

Jeśli już zdecydowałeś się na otwarcie swojej siłowni, kolejnym krokiem będzie wybór sprzętu do ćwiczeń.

Sprzęt siłowy powinien być jak najbardziej różnorodny po to, aby umożliwić Twoim klubowiczom wykonanie ćwiczeń na każdą partię mięśni. Ilość sprzętu na siłowni powinna również być dobrana do wielkości lokalu. Zbyt dużo lub zbyt mało sprzętu na sali może powodować odczucie źle zaplanowanej przestrzeni.

SportsArt Fitness oferuje świetne rozwiązanie dla lokali o mniejszej powierzchni. Maszyny z serii DUO SERIES pozwalają na ćwiczenie mięśni anatagonistycznych, dzięki czemu na jednej maszynie można wykonać trening przeciwstawnych grup mięśni.

Planując zakup maszyn na siłownię, nie zapomnij o ławkach oraz bramach do ćwiczeń. One również umożliwiają wykonanie ogromnych ilości ćwiczeń na różne partie mięśni. W dodatku bramy i ławki zajmują stosunkowo niewiele miejsca.

Serie SUPERIOR i PERFORMANCE zostały stworzone z myślą o wszechstronnym treningu ciała. Ich ergonomiczna budowa umożliwia wykonanie niezwykle precyzyjnego i efektywnego treningu bez obaw o kontuzję.

Sprzęt kulturystyczny, jaki posiadamy w ofercie

Oferta SportsArt Fitness obejmuje profesjonalny sprzęt siłowy, który doskonale sprawdzi się w klubie fitness, siłowni osiedlowej, ale także w domowym zaciszu. Do ich wykonania zostały użyte mocne pasy kevlarowe, które umożliwiają bezpieczną, cichą i płynną pracę urządzeń. Są one nierozciągliwe, a ich wytrzymałość jest aż trzykrotnie większa niż wytrzymałość tradycyjnych linek stalowych.

W naszej ofercie znajdziesz maszyny do ćwiczeń siłowych na niemal wszystkie partie mięśni, ławki oraz maszyny półwolne, a także akcesoria takie jak talerze i sztangi, które są doskonałym uzupełnieniem treningu. 

Co istotne, w naszym sklepie znajdziesz wszystkie maszyny, urządzenia i akcesoria, które pozwolą Ci otworzyć kompletną i profesjonalną siłownię. Nie będziesz zatem musiał szukać akcesoriów u innych producentów, ponieważ zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była pełna i kompleksowa.

Sprzęt sportowy od polskiego producenta - jakie ma zalety?

Kupując wyposażenie siłowni z naszej oferty mają Państwo pewność zakupu u polskiego producenta. Wszystkie maszyny oraz akcesoria, które zdecydujecie się zakupić w naszym sklepie, są wykonane z myślą o długoletnim użytkowaniu i bezpieczeństwie.

Polski producent skorzystał z doświadczenia zdobytego w innych krajach i zdecydował się sam podjąć produkcję, eliminując błędy popełnione przez konkurencję. Nasze urządzenia są  zatem sprzętem wykonanym z wielką dbałością o detale i ergonomię treningu.

Dodatkowo wybór polskiego producenta daje możliwość skorzystania z gwarancji w przypadku jakichkolwiek usterek, które zdarzają się bardzo rzadko. Oferujemy również serwis pogwarancyjny maszyn do ćwiczeń.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą i skontaktowania się z nami. Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci sprzęt wysokiej jakości, który posłuży Twojej siłowni przez długie lata.

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij