Promocja na Facebook'u!

10.02.2012

Nie musisz od nas nic kupować, a nawet nie musisz być naszym klientem. Wystarczy że nas lubisz (na facebooku) i już masz prawo do wzięcia udziału w losowaniu dwóch podwójnych zaproszeń typu Prestige na koncert Michaela Buble, który odbędzie się w gdańskiej Ergo Arena 23.04.2012.Losowanie zaproszeń odbędzie się dnia 30.03.2012. Uprawnieni do wzięcia udziału w losowaniu są wszyscy, którzy w dniu 30.03.2012 o godz. 12:00 będą nas "lubić" na Facebook'u.

AKTUALIZACJA!!!

Miło nam zakomunikować że w dniu 30.03.2012 odbyło się losowanie nagród - podwójnych zaproszeń typu Prestige na koncert Michaela Buble. Nagrody trafią do Pani Katarzyny Szafon z Warszawy oraz do Pana Marcina Zielke z Wejherowa. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.