Sprzęt do siłowni o małej powierzchni - poznaj naszą linię Performance Line.

15.04.2022

Kompletujesz wyposażenie siłowni o małej powierzchni? Poznaj profesjonalne urządzenia do ćwiczeń z linii Performance Line, dedykowanej właśnie dla mniejszych klubów.

Co wyróżnia sprzęt do ćwiczeń siłowych od SportsArt na polskim rynku?

SportsArt, jako producent sprzętu do siłowni, posiada szeroką oraz przede wszystkim zróżnicowaną ofertę urządzeń do ćwiczeń siłowych. Wyjątkową gamę produktów tego typu stanowi linia Performance Line. Najważniejszym czynnikiem, wyróżniającym ją spośród linii innych profesjonalnych sprzętów do siłowni znajdujących się na polskim rynku, jest to, że została dedykowana dla klubów o mniejszej powierzchni.

Właściciele i menedżerowie mniejszych siłowni zwykle mierzą się z wyzwaniem efektywnego zagospodarowania każdego metra kwadratowego lokalu. W końcu niewielka powierzchnia znacząco warunkuje to, ile sprzętu zmieści się w pomieszczeniu, co tym samym wpływa na jakość i różnorodność wyposażenia, które ma de facto przyciągać klientów. SportsArt postanowił wyjść naprzeciw tym potrzebom i stworzył linię Performance Line.

Linia Performance Line składa się z profesjonalnego sprzętu do siłowni przeznaczonego do ćwiczeń siłowych. Są to urządzenia o mniejszych gabarytach, które jednocześnie zachowują funkcjonalność i ergonomię ćwiczeń, znane z maszyn o standardowych rozmiarach. Dzięki starannemu zaprojektowaniu, w sprzęcie zachowany został kompletny i w pełni zakresowy stos z magnetycznym selektorem, ergonomiczne i duże krzywki, a także precyzyjna regulacja zasięgu. Ponadto w urządzeniach zastosowano rozwiązania, które dodatkowo powinni docenić klienci – polimerowy lakier, odporny na działanie potu, oraz dwukolorową tapicerkę. Taka charakterystyka urządzeń z linii Performance Line sprawia, że sprawdzą się one doskonale w siłowniach o małej powierzchni.

Urządzenia do ćwiczeń różnych części ciała, jakie znajdziesz w ofercie Performance Line

Sprzęt do siłowni z linii Performance Line przeznaczony jest do wykonywania ćwiczeń siłowych. Różnorodność oferty pozwala na wybór urządzeń, na których realizować można treningi praktycznie na wszelkie partie ciała.

W ofercie linii Performance Line znaleźć można bramę, prasę czy wieżę jednostosową, a także maszyny dedykowane do ćwiczeń części ciała, takich jak:

  • klatka piersiowa,
  • brzuch,
  • pośladki,
  • uda,
  • tylna część barków,
  • obręcz barkowa,
  • grzbiet,
  • ramiona,
  • triceps.

Mając do dyspozycji takie zróżnicowanie w ofercie, z łatwością można zatem skompletować wyposażenie do siłowni o małej powierzchni, które będzie pozwalało klientom na wielofunkcyjne treningi.

Jak dobrać urządzenia, aby uzyskać największą korzyść dla klientów?

Dobierając urządzenia do siłowni dysponującej mniejszą powierzchnią, warto przede wszystkim zainwestować w profesjonalne produkty. Dobrze zapoznać się z ofertą producentów sprzętu do siłowni, takich jak SportsArt. Należy pamiętać, że producenci nie tylko oferują maszyny najwyższej jakości, ale również gwarantują dodatkowe usługi, np. serwisowe. Jest to niezwykle ważne, ponieważ maszyny powinny być regularnie serwisowane, aby zachowały idealny stan.

Ważną kwestią, na którą należy również zwrócić uwagę wybierając sprzęt do siłowni, jest to, aby dobrać, jak najbardziej zróżnicowane urządzenia. Dzięki temu klienci będą mogli realizować urozmaicone treningi, co z pewnością wpłynie na ich satysfakcję. W przypadku siłowni o mniejszych powierzchniach istotne wydaje się także kwestia gabarytów urządzeń. Mniejsze rozmiary sprzętu do siłowni pozwolą po prostu na efektywniejsze zagospodarowanie przestrzeni lokalu.

W odpowiedzi na wszystkie powyższe aspekty powstała właśnie linia Performance Line od SportsArt. Szeroka oferta urządzeń oraz ich funkcjonalność dostosowana została specjalnie do zapotrzebowań znamiennych dla siłowni o mniejszych powierzchniach.

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij