Bądź pierwszy w swoim mieście, a dostaniesz preferencyjne warunki zakupu, mniejsze rachunki za prąd i przede wszystkim dodatkowych klientów.

Jesteśmy obecni na polskim rynku już ponad 20 lat. Wyposażyliśmy przez ten czas ponad 600 większych i mniejszych klubów. Ilość dostarczonych do tych klubów urządzeń kardio przekracza już 10 tys sztuk.
Wyobraźcie sobie ile energii marnuje się codziennie we wszystkich fitness klubach. To znaczy cała energia idzie w pot, a można by ją było jeszcze wykorzystać.

Ile mniej węgla musielibyśmy spalić, ile mniej drzew wyciąć, o ile mniej smogu byłoby w miastach. To wszystko można bardzo łatwo policzyć.
BEGREENFIRST to specjalna promocja fabryczna, dotycząca zakupu urządzeń typu Eco-Powr™, mająca na celu popularyzację w Polsce ekologicznego stylu życia.

Istnieje tylko jeden warunek aby z niej skorzystać: W miejscowości (lub dzielnicy miasta powyżej 200 tys mieszkańców) w której zamierzasz otworzyć klub nie ma jeszcze innego klubu używającego urządzeń Eco-Powr™ firmy SportsArt.

Dla pierwszego klubu w mieście
mamy specjalne benefity:

  • wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju rabat
  • komputer zarządzający wizualizacją graficzną odzyskiwanej energii wraz z 60” telewizorem
  • a nawet samochód hybrydowy dla managera klubu.

To tylko niektóre bonusy za zakup urządzeń Eco-Powr™. Po szczegółową listę i warunki promocji zadzwoń do naszego biura lub skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem klienta z Twojego terenu. Oprócz bonusów otrzymasz przede wszystkim dostęp do nowych klientów i mniejsze o kilka tysięcy złotych koszty prowadzenia klubu.

Szczegóły:
http://sportsartfitness.pl/green-system/

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.