Egurrola Fitness Club

Nowy gracz na polskim rynku fitness

03.03.2014

Na warszawskim Ursynowie został uruchomiony pierwszy klub, którego twórcą jest najbardziej znany polski choreograf Agustin Egurrola. Kojarzony dotychczas z prowadzenia sieci szkół tańca celebryta, tym razem tanecznym krokiem wchodzi na rynek fitness. Klub na Ursynowie to dopiero początek, ponieważ plany EFC na najbliższe 2 lata to kolejne kilkanaście obiektów w całej Polsce.

Kluby EFC to wyjątkowy koncept selektywny – dostępny wyłącznie dla Pań. Znajdziemy tam pełnowymiarową i doskonale wyposażoną siłownię, strefę funkcjonalną, przestronne sale do zajęć grupowych oraz bardzo komfortowe szatnie. EFC to kolejna sieć fitness klubów, która zaufała marce SportsArt - wybierając ją jako głównego dostawcę sprzętu i wyposażenia.

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.