FitExpo 2012 za nami

24.05.2012

W ubiegły weekend odbyły się kolejne już targi FitExpo. Mimo słabej frekwencji odwiedzających targi, my możemy uznać je za udane. Odwiedziło nas wielu nowych jak i obecnych klientów, którym przy okazji chcielibyśmy podziękować za okazane zaufanie i nowe zamówienia. Nasze stoisko bardzo podobało się wszystkim odwiedzającym, co znalazło odzwierciedlenie w organizowanym przez MTP konkursie - otrzymaliśmy nagrodę za najładniejsze stoisko, spośród wszystkich wystawców - Dziękujemy!

Przez trzy dni trwania targów zaprezentowaliśmy nowe maszyny jakie znalazły się w ofercie marki SportsArt , jak i innowacyjny Green System który wraz z systemem EcoFit cieszył się ogromną popularnością wśród właścicieli fitness clubów którzy szukają fajnego pomysłu na urozmaicenie swojej oferty, a przy okazji mogą zadbać o środowisko. Naszym gościem specjalnym drugiego dnia targów był były piłkarz Reprezentacji Polski w piłce nożnej - Pan Dariusz Dziekanowski. Każdy z odwiedzających nasze stoisko mógł z nim porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie oraz na jeszcze ciepłej fotce dostać autograf. Panu Darkowi dziękujemy za przemiłe towarzystwo, oraz pomoc w losowaniu nagród w naszym targowym konkursie - biletów typu Prestige na mecz Polska - Rosja podczas tegorocznego Euro2012.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wizytę na naszym stoisku i zapraszamy za rok!

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send