Konkurs Super Heroes CUP

05.06.2013

Miło nam ogłosić, że pierwsza edycja konkursu Super Heroes CUP, zorganizowanego przez klub Saturn z Warszawy będzie odbywała się na naszych urządzeniach. Uczestnicy konkursu będą mieli do wykonania kilkanaście ćwiczeń - zadań, które odpowiednio punktowane wyłonią zwycięzcę pod koniec roku 2013. Konkurs odbywa się w trzech edycjach - czerwiec, wrzesień i listopad, a do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody.

Więcej na temat konkursu na stronie: http://www.saturn-fitness.pl/super-heroes-party

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.