Przetestowane w armii i mocne jak czołg!!!

Udało nam się odtajnić tą informację, a ponieważ jest się czym pochwalić natychmiast się nią z Wami dzielimy...

11.07.2012

Udało nam się odtajnić tą informację, a ponieważ jest się czym pochwalić natychmiast się nią z Wami dzielimy.

SportsArt wyposażył w swój sprzęt jedną z największych i najbardziej prestiżowych amerykańskich baz lotniczych. Langley Air Force Base należy do dowództwa sił powietrznych USA i obsługuje pierwsze i 192-ie skrzydło myśliwskie ( 1st and 192ndFighter Wing).

W bazie pracują bieżnie T680E, eliptyki E880 i rowery poziome C580r.

Miło nam zakomunikować, że preferencje sprzętowe amerykanów podzielają także Polskie Wojska Lądowe, Siły Powietrzne, Inspektorat Wsparcia, Marynarka Wojenna, Żandarmeria Wojskowa i Siły Specjalne. Przez ostatnie 3 lata wyposażyliśmy łącznie ponad 100 najbardziej elitarnych jednostek wojskowych w Polsce.

Jesteśmy dumni z tego że pomagamy naszym żołnierzom utrzymywać dobrą formę i cieszymy się razem z nimi, że mogą ćwiczyć na najlepszym sprzęcie. Jednocześnie cytując jednego z chorążych trenujących na naszych T652 nie dziwimy się dlaczego sobie upodobali akurat te bieżnie.:

„Wasze bieżnie mają nie tylko podobne oznaczenia do naszych czołgów ale są też mocne jak PT91 Twardy”

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.