Kompleksowe wyposażenie siłowni i klubów fitness
od A do Z

Dołącz do tych, którzy już osiągnęli sukces

Z naszych usług korzystali już m.in.:

ZDROFIT
CALYPSO FITNESS
FABRYKA FORMA
PLATINIUM FITNESS
TOTAL FITNESS
FIT FORMA
FITNESS ACADEMY
ENDORFINA PLATINIUM

dlaczego z nami?

Doświadczenie

Mamy największe doświadczenie na Polskim rynku. Jesteśmy na nim obecni już 25 lat i przez ten czas pomogliśmy otworzyć ponad 1000 klubów fitness.

Projekt

Stworzymy dla Ciebie najlepszy projekt Twojego klubu, ale najpierw zdecydujemy wspólnie jaki klub odniesie sukces w Twojej lokalizacji. Duży, mały, premium czy low cost.

Narzędzia

Wyposażymy Twój klub we wszystko, co jest potrzebne do sukcesu. Posiadamy w swojej ofercie najnowocześniejszy sprzęt i akcesoria treningowe. Zadbamy także o szafki i odpowiednią podłogę.

Doradztwo

Przeanalizujemy Twoje potrzeby. Sprawdzimy lokalizację i doradzimy jak to wszystko poskładać. Możemy nawet poprowadzić za Ciebie klub jeśli tego sobie życzysz.

Finansowanie

Pomożemy także w załatwieniu finansowania, wtedy gdy będziesz tego potrzebował.

Jak wygląda proces?

Plan
 1. Lokalizacja
  Sprawdzamy Twoją lokalizację wielopoziomowo. Czy jest atrakcyjna pod względem lokalowym, czy jej cena najmu jest na odpowiednim poziomie? Na co możesz liczyć? Jak wygląda oferta konkurencji w Twoim mieście?
 2. Wybór modelu biznesowego
  Następnie wspólnie dobieramy model biznesowy Twojego klubu. Analizujemy wszystkie za i przeciw, a następnie wybieramy taki model, ktory najlepiej sprawdzi się w danej lokalizacji. 
 3. Projekt
  Projektujemy nowoczesny klub z naciskiem na maksymalne powiększenie powierzchni przychodowych. Nie zapominamy o komforcie, ale staramy się zmieścić w klubie jak najwięcej osób ćwiczących. 
 4. Dobór wyposażenia
  Wyposażenie zależy od modelu biznesowego. Przygotujemy je dla Ciebie w kilku wersjach bazujących na najnowszych trendach i technologiach treningowych. Sam wybierzesz to, co Ci najbardziej odpowiada. 
 1. Marketing przedsprzedażowy
  Marketing przedsprzedażowy jest po to, abyś ruszył pełną parą już w momencie otwarcia klubu. Nikogo nie stać na marnowanie miesięcy na dochodzenie do optymalnych przychodów. Pokażemy Ci jak to zrobić najlepiej. 
 2. Uruchomienie klubu
  Start klubu jest wypadkową wszystkich wcześniejszych działań. Przeszkolimy personel tak, aby już od pierwszego dnia każdy klubowicz czuł się w Twoim klubie jak w domu.
 3. Analiza pootwarciowa
  Analiza klubu jest niewątpliwie ważnym aspektem rozwoju i sprawdzenia zastosowanych rozwiązań. Na podstawie kilkunastoletniej praktyki, szeregu procesów i analiz zoptymalizujemy działania.

rozpocznij przygodę z fitnessem razem z nami

1000 Wyposażyliśmy ponad 1000 obiektów
10 000 Sprzedaliśmy ponad 10 tys. urządzeń
Wszystko Mamy wszystko czego potrzebujesz

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Już dziś wykonaj pierwszy krok

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Jaki klub cię interesuje?


Wyślij

Zaufaj naszemu doświadczeniu — Ponad 1000 Wyposażonych klubów fitness

Rozpocznij swoją fitnesową przygodę razem z nami, korzystając z naszego doświadczenia , a wyposażyliśmy już ponad 1000 klubów fitness. Nasza solidność i profesjonalizm to gwarancja, że Twój klub będzie wyposażony w sprzęt najwyższej jakości, dostosowany do najnowszych trendów i standardów branżowych. Współpracując z nami, otrzymasz nie tylko kompleksowe wyposażenie klubu fitness, ale także wsparcie ekspertów, gotowych wesprzeć Cię w każdym kroku, abyś mógł skutecznie rozwijać swój klub. 

Wszechstronne wyposażenie klubu fitness

Odkryj naszą pełną gamę wszechstronnego wyposażenia klubu fitness, które dostarczy Twojemu klubowi fitness nie tylko sprzęt, ale także innowacyjne rozwiązania. Sprzedaliśmy już ponad 10 tysięcy urządzeń, a gwarantujemy nie tylko ilość, ale przede wszystkim jakość i skuteczność. Dzięki naszym produktom Twój klub zyska nie tylko nowoczesny design, ale także funkcjonalność, umożliwiającą klientom osiągnięcie najlepszych wyników. Współpracując z nami, inwestujesz w sukces swojego klubu fitness.