FitExpo 2012 za nami

24.05.2012

W ubiegły weekend odbyły się kolejne już targi FitExpo. Mimo słabej frekwencji odwiedzających targi, my możemy uznać je za udane. Odwiedziło nas wielu nowych jak i obecnych klientów, którym przy okazji chcielibyśmy podziękować za okazane zaufanie i nowe zamówienia. Nasze stoisko bardzo podobało się wszystkim odwiedzającym, co znalazło odzwierciedlenie w organizowanym przez MTP konkursie - otrzymaliśmy nagrodę za najładniejsze stoisko, spośród wszystkich wystawców - Dziękujemy!

Przez trzy dni trwania targów zaprezentowaliśmy nowe maszyny jakie znalazły się w ofercie marki SportsArt , jak i innowacyjny Green System który wraz z systemem EcoFit cieszył się ogromną popularnością wśród właścicieli fitness clubów którzy szukają fajnego pomysłu na urozmaicenie swojej oferty, a przy okazji mogą zadbać o środowisko. Naszym gościem specjalnym drugiego dnia targów był były piłkarz Reprezentacji Polski w piłce nożnej - Pan Dariusz Dziekanowski. Każdy z odwiedzających nasze stoisko mógł z nim porozmawiać, zrobić sobie zdjęcie oraz na jeszcze ciepłej fotce dostać autograf. Panu Darkowi dziękujemy za przemiłe towarzystwo, oraz pomoc w losowaniu nagród w naszym targowym konkursie - biletów typu Prestige na mecz Polska - Rosja podczas tegorocznego Euro2012.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wizytę na naszym stoisku i zapraszamy za rok!

NOUTATI

AVEŢI ÎNTREBĂRI?

Dacă aveţi întrebări referitoare la oferta noastră vă invităm să ne contactaţi. Ne vom stradui sa dam un raspuns prompt si complet intrebarilor Dumneavoastra.

SCRIEŢI-NE

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

NUMELE ŞI PRENUMELE
TELEFONUL
ADRESA DE E-MAIL
MESAJ

TRIMITE

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.