Nowości w 2013 roku!

13.02.2013

W tym roku same nowości. Zupełnie nowe maszyny i kolejne wersje znanych już modeli i wszystko już w pierwszej połowie roku.

Już teraz możemy pochwalić się wprowadzeniem do sprzedaży urządzenia wielofunkcyjnego A972.

Długo czekaliśmy na ostateczną wersję tej maszyny ale opłacało się czekać. Dopracowaliśmy ją do ostatniego szczegółu. Aby zmniejszyć gabaryty i koszty urządzenia zdecydowaliśmy się na tylko jeden stos. Jednak specjalny system bloczków umożliwia jednoczesne korzystanie z urządzenia dwóm osobom. W komplecie dostarczamy aż 9 różnych uchwytów i gryfów przez co funkcjonalność maszyny jest bardzo rozbudowana.

Zupełną nowością będzie mniejsza gabarytowo i tańsza linia izotoniczna. Nie możemy zdradzić jeszcze wszystkich szczegółów ale wystarczy powiedzieć, że będzie stylistycznie podobna do najlepszej obecnie na rynku naszej linii EXTREME.

SportsArt zdecydował się na większą unifikację wzorniczą wszystkich maszyn więc, całość oferty już w tym roku otrzyma rozpoznawalne elementy designu charakterystyczne tylko dla naszej marki.

Także w tym roku pojawią się nowe wersje bieżni, eliptyk i rowerów.

Pierwsze odsłony maszyn już na targach FIBO w kwietniu ale część odkrywamy już dziś.

NOUTATI

AVEŢI ÎNTREBĂRI?

Dacă aveţi întrebări referitoare la oferta noastră vă invităm să ne contactaţi. Ne vom stradui sa dam un raspuns prompt si complet intrebarilor Dumneavoastra.

SCRIEŢI-NE

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

NUMELE ŞI PRENUMELE
TELEFONUL
ADRESA DE E-MAIL
MESAJ

TRIMITE

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.