SportsArt Squash Championship

20.03.2012

Dla wszystkich chętnych klubów fitness, wyposażonych w nasz sprzęt przygotowaliśmy niepowtarzalną ofertę. Jest tylko jeden warunek - klub musi posiadać korty do Squasha. Jeśli masz korty do Squasha i chciałbyś aby Twój klub dołączył do prestiżowego grona 8 klubów biorących udział w rozgrywkach - wyślij do nas swoje zgłoszenie. Kto pierwszy - ten lepszy. Decyduje kolejność zgłoszeń a jest o co walczyć - poza dobrą zabawą i rywalizacją na najwyższym poziomie gwarantujemy także prestiżowe nagrody ufundowane przez SportsArt.

Liga SportsArt Squash Championship rusza już we wrześniu. Gorąco zapraszamy!!!

NOUTATI

AVEŢI ÎNTREBĂRI?

Dacă aveţi întrebări referitoare la oferta noastră vă invităm să ne contactaţi. Ne vom stradui sa dam un raspuns prompt si complet intrebarilor Dumneavoastra.

SCRIEŢI-NE

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

NUMELE ŞI PRENUMELE
TELEFONUL
ADRESA DE E-MAIL
MESAJ

TRIMITE

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.