Producent sprzętu do siłowni SportsArt Fitness - zadzwoń teraz +48 55 2329372 lub napisz info@imgfitness.pl

Sektor publiczny

Każdej placówce publicznej zależy na doskonałej jakości i niskiej cenie urządzeń, których używa. Cała gama urządzeń SportsArt składa się z czterech serii profesjonalnego sprzętu treningowego, które łączy niezawodność i prostota obsługi.

Szkoła

Nasze urządzenia spełniają najwyższe wymagania urządzeń dedykowanych dla szkół i ośrodków pracy z dziećmi i młodzieżą. Urządzenia kardio posiadają najniższą na rynku prędkość startową = 0,2 km/h, klucz bezpieczeństwa i menu w języku polskim. Natomiast urządzenia siłowe posiadają niską gradację obciążenia (1,5 kg) umożliwiającą nastolatkom trening bez narażania na przeciążenie.

Uniwersytet

Urządzenia SportsArt od lat pracują już w kilkunastu uniwersytetach i szkołach wyższych w Polsce. Wysoki komfort ćwiczenia, bezpieczeństwo i specjalistyczne oprogramowanie powodują, że sprzęt SportsArt jest tak popularny na polskich uczelniach. Urządzenia kardio wyposażone zostały w możliwość indywidualnego programowania cykłów interwałowych oraz wbudowano im specjalistyczne testy sprawnościowe: Bruce, Gerkin, WFI, PEB itp.

OSIR

Ze względu na swoją dostępność, niską cenę oraz wysoką wytrzymałość, urządzenia SportsArt można znaleźć w prawie każdym miejskim ośrodku sportu w Polsce. Już od lat 90’tych razem z Osirami i Mosirami budujemy kulturę uprawiania rekreacji fizycznej wśród wszystkich obywateli.

Cechy specjalne urządzeń:

  • podwójne systemy bezpieczeństwa
  • bezobsługowe kevlarowe pasy w bieżniach
  • prędkość startowa w bieżniach od 0,2 km/h
  • niska gradacja obciążenia
  • dedykowane oprogramowanie
  • szeroki zakres ustawień dostosowujących urządzenie
  • wysoka niezawodność potwierdzona najdłuższą na rynku gwarancją

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij