Producent sprzętu do siłowni SportsArt Fitness - zadzwoń teraz +48 55 2329372 lub napisz info@imgfitness.pl

Wyposażenie do klubów i sal fitness

Ikonki

Ze względu na swoją niezawodność i wytrzymałość oraz z uwagi na najkorzystniejszy współczynnik cena/jakość nasze kardio pracuje już w Polsce w ilości ponad 10 tys sztuk. Jest najczęściej wybierane przez duże kluby sieciowe ale równie dobrze sprawdza się w mniejszych klubach osiedlowych czy hotelach. Także z powodu niezawodności i wytrzymałości urządzenia Kardio firmy SportsArt pracują już w ponad 200 najlepszych jednostkach Wojska Polskiego i Państwowej Straży Pożarnej.

Pasy biegowe w naszych bieżniach są wzmacniane kevlarem, posiadają systemy automatycznego smarowania płyty, konstrukcja ramy oparta jest na wytrzymałych giętych na zimno elementach o profilu eliptycznym.

Szczycimy się także tym, że nasze urządzenia wyznaczają kierunki rozwoju dla innych. Sami zostaliśmy zainspirowani ekologią i cieszymy się, że możemy być inspiracją rozwoju technologii ekologicznych dla innych. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy ekologiczne urządzenia ECO-POWR™ generujące prąd, który możemy wykorzystać np. do zasilania innych urządzeń w klubie.ECO-POWR™ to najnowsza technologia w świecie fitnessu.
Najprościej mówiąc: energia kinetyczna wytwarzana przez ćwiczących w klubie fitness na urządzeniach ECO-POWR™ jest zamieniana na energię elektryczną. Następnie, za pomocą specjalnych mikroinverterów wprowadzana jest do wewnętrznej instalacji elektrycznej.
System nie wymaga żadnego zestawu akumulatorów, gdyż energia elektryczna nie jest gromadzona tylko bezpośrednio wykorzystywana przez urządzenia aktualnie pracujące w klubie. W ten sposób możemy zasilić telewizory, lodówki, oświetlenie czy sauny. Wszystko zależy od ilości urządzeń ECO-POWR™ i ich wykorzystywania przez klubowiczów.
Już przy 16 urządzeniach ECO-POWR™ klub może odzyskać (wyprodukować) nawet 22 kWh dziennie. (Taka moc może zasilić następujące urządzenia - zobacz tabela).
Jednak nawet taka ilość odzyskanego prądu ze względów biznesowych może wydawać się niewystarczająca. Dlatego z punktu widzenia prowadzącego klub fitness równie ważne jest co oprócz samego prądu możesz jeszcze zyskać?

Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij