Kardio

Ikonki

Ze względu na swoją niezawodność i wytrzymałość oraz z uwagi na najkorzystniejszy współczynnik cena/jakość nasze kardio pracuje już w Polsce w ilości ponad 6 tys sztuk. Jest najczęściej wybierane przez duże kluby sieciowe ale równie dobrze sprawdza się w mniejszych klubach osiedlowych czy hotelach. Także z powodu wytrzymałości konstrukcyjnej urządzenia Kardio firmy SportsArt pracują już w ponad 200 najlepszych jednostkach Wojska Polskiego i Państwowej Straży Pożarnej.

Wytrzymałość pozwalającą np. na trening na bieżni żołnierza czy strażaka w pełnym ponad 20 kg wyposażeniu urządzenia zawdzięczają min następującym rozwiązaniom: Pasy biegowe wzmacniane kevlarem, automatyczne smarowanie płyty, konstrukcja ramy oparta na wytrzymałych giętych na zimno elementach o profilu eliptycznym

Szczycimy się także tym, że nasze urządzenia wyznaczają kierunki rozwoju dla innych. Sami zostaliśmy zainspirowani ekologią i cieszymy się, że możemy być inspiracją rozwoju technologi ekologicznych dla innych. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy ekologiczne silniki do bieżni typu ECO-DRIVE™, które oszczędzają podczas pracy nawet 34% prądu w stosunku do innych obecnych na rynku.

Energy Smart ™ to następna technologia oszczędzająca energię pobieraną przez bieżnie pracujące w klubie. Każda z bieżni wyposażona w Energy Smart™ potrafi sama przechodzić w stan uśpienia jeśli nie jest używana przez jakiś czas. Jej szczególna przydatność uwidacznia się w okresach mniejszego ruchu w klubie. Energy Smart™ jest w pełni programowalna i dostosowana do wymagań użytkownika.  

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość


Wyślij