Producent sprzętu do siłowni SportsArt Fitness - zadzwoń teraz +48 55 2329372 lub napisz info@imgfitness.pl

Akcesoria do ćwiczeń - o czym pamiętać podczas wyposażania siłowni?

17.06.2022

Otwarcie własnej siłowni lub klubu fitness to doskonały pomysł, jeśli wiemy, w jaki sposób odpowiednio do tego podejść. Wyposażenie klubów fitness może być nie lada wyzwaniem, ponieważ na rynku występuje duża różnorodność oferowanych sprzętów, jak również akcesoriów do ćwiczeń. Wybierając maszyny i akcesoria do siłowni, powinieneś mieć na względzie przede wszystkim ich jakość i bezpieczeństwo po to, aby Twoi klubowicze mogli komfortowo realizować swoje plany treningowe bez obaw o usterki. 

Odpowiednio dobrane urządzenia to podstawa - o czym pamiętać podczas wyposażania siłowni?

Maszyny do ćwiczeń siłowych

Kompletując sprzęt sportowy do ćwiczeń z obciążeniem, powinieneś dążyć do tego, aby można było wykonać na maszynach ćwiczenia wszystkich partii mięśni. Im bardziej różnorodny sprzęt będziesz posiadał w swoim klubie, tym lepiej dla Ciebie.

Podczas wyposażania siłowni pamiętaj o sprzęcie, który umożliwi wykonywanie ćwiczeń różnych partii mięśni - ławkach z regulacją wysokości oraz maszynach półwolnych. Te urządzenia nie tylko pozwolą na różnorodny trening, ale także urozmaicą ofertę Twojej siłowni. Stwórz również klubowiczom możliwość do wykonywania ćwiczeń przy użyciu wolnych ciężarów poprzez zakup sztang i obciążeń.

W sklepie SportsArt posiadamy sprzęt kilku linii produktowych takich jak PERFORMANCE (urządzenia idealne do klubów o mniejszej powierzchni), DUO SERIES (maszyny pozwalające na trening antagonistycznych grup mięśni) oraz SUPERIOR (urządzenia pozwalające na dobranie ciężaru z wysoką precyzją).

Urządzenia do treningu cardio

Wyposażając siłownię, nie powinieneś zapomnieć o zakupie urządzeń do ćwiczeń cardio. W tym przypadku również posiadamy szeroką ofertę bieżni, rowerów stacjonarnych, poziomych i spinningowych oraz maszyn eliptycznych. Nasze urządzenia są wykonane z najwyższej jakości materiałów i dodatkowo są niezwykle intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu osoba, która po raz pierwszy korzysta z danego sprzętu, będzie umiała go bez problemu obsłużyć.

Dodatkowo w swojej ofercie mamy innowacyjny sprzęt w technologii ECO-POWR™, który pozwala zamienić siłę mięśni w energię elektryczną. Jest to doskonałe rozwiązanie dla właścicieli klubów, którzy na względzie mają obniżenie rachunków za prąd i jednocześnie nie jest im obojętna ekologia.

Akcesoria do ćwiczeń niezbędne w fitness clubach

Jeśli chciałbyś poszerzyć ofertę swojej siłowni o zajęcia fitness lub dobrze wyposażyć swoją salę do rozgrzewki, pamiętaj o zakupie odpowiednich akcesoriów.

W ofercie SportsArt posiadamy wszystkie akcesoria, które odpowiedzą na potrzeby Twoich klubowiczów. Akcesoria te sprawdzą się zarówno w małym fitness klubie, jak i w sieci fitness. Piłki gimnastyczne, maty do ćwiczeń, hantle i akcesoria do jogi to tylko kilka z artykułów, których nie może zabraknąć w Twoim klubie. Ofertę swojej siłowni możesz również wzbogacić o funkcjonalne bramy treningowe, które pozwolą na wykonywanie rozmaitych ćwiczeń zarówno siłowych, jak i rozciągających.

Dlaczego warto wybrać akcesoria do ćwiczeń Gipara?

W obecnych czasach osoby chcące zapisać się do klubu fitness lub siłowni zwracają niebagatelną uwagę na jakość, rodzaj i bezpieczeństwo urządzeń, z których będą mieli okazję korzystać. Sprzęt słabej jakości nie tylko będzie wymagał częstych napraw, ale też będzie stwarzał duże zagrożenie. 

Zdecydowaliśmy się na poszerzenie oferty naszego sklepu o akcesoria do ćwiczeń Gipara, ponieważ spełniają one wszystkie powyższe kryteria. Akcesoria fitness Gipara charakteryzują się bardzo wysoką jakością materiałów, z których zostały wykonane. Dodatkowo ich twórcy przywiązali szczególną wagę do biomechaniki i dzięki precyzyjnie zaprojektowanym krzywkom i dźwigienkom sprzęt pozwala na wykonywanie ergonomicznych ruchów osobom o zróżnicowanej budowie ciała.

Pasy kevlarowe w urządzeniach do ćwiczeń siłowych pozwalają na bezpieczną, cichą i płynną pracę maszyn i są aż 3 razy bardziej wytrzymałe niż tradycyjne linki stalowe.

Sprzęt cardio charakteryzuje się intuicyjnym panelem użytkownika, który pozwala na uruchomienie sprzętu osobie, która wcześniej na nim nie ćwiczyła.

Pamiętaj, że wyposażenie klubu fitness możesz z każdym miesiącem uzupełniać o nowe akcesoria fitness, które urozmaicą Twoją ofertę i przyciągną do Twojego obiektu wielu zadowolonych klientów.

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij