Akcesoria

Profesjonalne akcesoria dla sieci fitness oraz indywidualnych użytkowników.

Korzystając ze zdobytych doświadczeń ze współpracy z klubami oraz dzięki dostępowi do nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań, dostarczamy produkty o nowoczesnej stylistyce, wysokiej jakości i funkcjonalności, które gwarantują bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. 

Poznaj produkty marki Gipara, które nadadzą się zarówno do użytku domowego, jak i jako wyposażenie profesjonalnego klubu fitness. Nasze akcesoria do siłowni charakteryzuje wysoka jakość, dzięki czemu będą służyć przez lata.

Maty do ćwiczeń ERGO ECO i UNICO wykonane są z biodegradowalnych materiałów, co ma niebagatelne znaczenie, jeśli nie jest Wam obojętne środowisko. Te antypoślizgowe akcesoria fitness sprawią, że uprawianie ćwiczeń takich jak joga czy stretching, będzie przyjemne i bezpieczne. Maty różnią się wymiarami, zatem sam możesz wybrać, która z nich lepiej nada się do Twojej siłowni.

Bramy do ćwiczeń ADAPTIVA i G-WALL to doskonałe urozmaicenie treningu funkcjonalnego w każdej siłowni. Zajmują tyle samo miejsca, co 2 - 3 maszyny, a można wykonać na nich wiele rozmaitych ćwiczeń na różne partie mięśni. Brama do ćwiczeń sprawdzi się zarówno w klubie fitness, jak i na siłowni. Może ona być dla interesującym rozwiązaniem również dla osób, które poszukują akcesoria do ćwiczenia w domu.

Piłki do ćwiczeń WALL BALL, OBSYDIAN i SLAM BALL to popularne akcesoria do klubu fitness. Zajmują bardzo mało miejsca, a dzięki nim możliwe jest wykonanie zarówno treningów siłowych, jak i na przykład cross fit. Posiadają one różne ciężary, które można dobierać do konkretnego treningu i partii mięśni. Piłki są wytrzymałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dla klubów fitness szczególnie rekomendujemy zakup piłek gimnastycznych, które urozmaicą wykonywanie treningu nawet początkującym amatorom ćwiczeń fizycznych.

Hantle z serii OBSYDIAN i INDIVIDUAL pozwolą Tobie lub Twoim klubowiczom na wykonanie treningu siłowego rozmaitych partii mięśni na wiele sposobów. Dobrej jakości hantle, które będą bezpieczne i nie będa wyślizgiwały się z rąk to podstawowy element wyposażenia każdej siłowni. Co warte uwagi, w przypadku hantli INDIVIDUAL oferujemy darmową wymianę kapsli w ciągu 2 lat od zakupu. Na hantle OBSYDIAN dajemy 5 lat gwarancji. Istnieje również możliwość wyboru koloru kapsli z oznaczeniem wag tak, aby pasowały do kolorystyki danej siłowni.

Kolorowe bumpery zawodnicze pozwalają na wykonanie efektywnego treningu siłowego solo lub z użyciem sztangi oraz maszyn półwolnych. Wykonane są z poliuretanu lub stali nierdzewnej pokrytej gumą, co zapewnia im wysoką odporność na długie lata. Ich wyraźne oznaczenia wagi pomogą klubowiczom na szybką identyfikację oraz na zachowanie porządku na siłowni.

Gryfy i talerze olimpijskie to kolejny z niezbędnych elementów wyposażenia siłowni. Bardzo wiele ćwiczeń wymaga właśnie tego sprzętu, dlatego powinny one być na początku list zakupów wyposażenia siłowni. Nasz solidny gryf jest w stanie udźwignąć aż 600 kilogramów. Talerze olimpijskie posiadają różne gramatury, począwszy od 1,25 kilograma aż do 25 kilogramów. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i doskonale wygłuszone, co może okazać się ważne, jeśli pod swoją siłownią macie sąsiadów. Na ten sprzęt obowiązuje gwarancja od 2 do 5 lat w zależności od materiału, z jakiego są wykonane.

Sztangi z obciążeniem od 10 do 55 kilogramów będą doskonałym uzupełnieniem wyposażenia siłowni. Dostępne są w wersji prostej oraz łamanej. Sztangi proste sprawdzą się przy ćwiczeniach mięśni pleców, nóg oraz bioder. Sztangi łamane pozwolą na efektywny trening mięśni ramion ze względu na ergonomiczne kąty wygięcia, dzięki którym nadgarstki nie ulegają przeciążeniu. Sztangi z obciążeniem docenią wszyscy użytkownicy siłowni dzięki ich różnorodnym zastosowaniom.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij