Profesjonalny
konsulting Czyli konkretne odpowiedzi
na odpowiednie pytania

Zaufały nam

Wśród naszych klientów są zarówno duże sieci klubów jak i małe kluby butikowe. Ponieważ dla nas nie ważna jest wielkość tylko forma, która działa. Model klubu, który pozwala na prawidłowy trening, przyciaga funkcjonalnością i atmosferą i zarabia na siebie.

W dzisiejszych czasach wyjątkowość oparta na pięknych wnętrzach i nowym sprzęcie już nie wystarcza. O wiele ważniejsza jest atrakcyjność klubu zorientowana na unikalnych potrzebach lokalnego klienta. Tak samo atmosfera, którą tworzy zespół wykwalfikowanych pracowników oraz to czy klub może zaoferować coś ponad bycie zwykłą fabryką potu.

wyjątkowość

Nowe technologie pijawiają się w branży fitness nawet co miesiąc i dosyć trudno nad nimi nadąrzyć. Jednak nawet te najnowsze z nich mogą zarówno zachęcać do treningu jak i od niego odstraszać. Trzeba wiedzieć z której z nich skorzystać i jak przekuć to w sukces.

technologia

doświadczenie

Nasze doświadczenie na polskim rynku sięga ponad 25 lat. Wyposażyliśmy w nasze urządzenia już ponad 1000 klubów fitness, hoteli i placówek publicznych. Współpracujemy z największymi sieciami klubów obecnymi na naszym rynku. Jesteśmy bez wątpienia największą firmą kompleksowo obsługującą fitness kluby w Polsce i napewno wpadniemy na pomysł jak z Twojego klubu stworzyć wyjątkowe miejsce.

analiza

Przeprowadzimy wielopłaszczyznową analizę Twojej lokalizacji. Obliczymy na jakie przychody możesz liczyć i co trzeba zrobić aby wszystko zadziałało. Przede wszystkim jednak nie zostawimy Cię samego przez cały proces inwestycji.

plan

Lokalizacja jest najważniejsza ale samo rozplanowanie powierzchni, wizualizacje, czy wirualny spacer po obiekcie jeszcze zanim powstanie to już mały problem.

sprzęt

Dobierzemy sprzęt i wyposażenie do rodzaju, wielkości i modelu biznesowego Twojego klubu. Zrobimy to tak, aby nie zaskoczyły cię żadne koszty, które mogą się pojawić przez lata jego użytkowania.

extra przed

Początki są najważniejsze. Im lepiej wystartujesz tym szybciej zdobędziesz planowaną liczbe klubowiczów. Wiemy co działa i jak to zrobić. Zapewniamy marketing startowy na najwyższym poziomie.

extra po

Damy Ci także narzędzia abyś mógł nadzorować swój klub także wtedy gdy jesteś na wakacjach.

relax

Począwszy od pomysłu, poprzez cały proces inwestycyjny, a kończac na otwarciu zrobimy tak aby zapewnić Ci możliwie największy spokój ducha. Jeśli tego też będzie za mało to znajdziemy Ci nawet ludzi, ktorzy za ciebie poprowadzą Twój klub.

Wspracie

Jeśli potrzebujesz pomocy w stałym zarządzaniu klubem współpracujemy z X-SPORTS GROUP

Żaneta Lewandowska
img@imgfitness.pl
Tel. 607 727 930

Radosław Laska
radek@imgfitness.pl
Tel 733 201 008

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij