Szyty na miarę konsulting
to klucz do sukcesu

Jesteśmy obecni na polskim rynku już od 25 lat. Wyposażyliśmy już ponad 600 klubów. Nasz rekord to dostarczenie i zaisntalowanie urządzeń do 18 całkowicie nowych i dużych klubów w ciągu jednego roku. Jesteśmy bez wątpienia największą firmą kompleksowo obsługującą fitness kluby w Polsce.

Wyjątkowość

W dzisiejszych czasach wyjątkowość oparta na pięknych wnętrzach i nowym sprzęcie już nie wystarcza. O wiele ważniejsza jest atrakcyjność klubu zorientowana na unikalnych potrzebach lokalnego klienta. Dostarczymy Ci urządzenia wyprzedzające swoją epokę, dzięki którym możesz zamienić swój klub ze zwykłej fabryki potu w świadomą i odpowiedzialną społeczność zorientowanych ekologicznie klientów. Zapewnimy możliwości dodatkowych przychodów dla klubu poprzez możliwość współzawodnictwa między klientami, a także klubami z całej Polski dzięki platformie WATA™. Wdrożymy za Ciebie unikalny program lojalnościowy, z którym przekonasz do częstszego treningu posiadaczy kart zewnętrznych.

Start

Pomożemy Ci wystartować. Powiemy co i jak zrobić oraz dostarczymy pomocy marketingowych do tego aby już w pierwszych tygodniach wszyscy w okolicy dowiedzieli się, że jest nowe i przyjazne miejsce do treningu, z którym można się identyfikować.

Retencja

Wyjątkowo komfortowy, łatwy i przyjazny w użytkowaniu sprzęt do ćwiczeń oraz platforma tWATA™ dostarczająca dodatkowej motywacji do częstszego treningu z pewnością nie tylko zmniejszą retencję w Twoim klubie ale wpłyną także na pozyskanie nowych klientów.

WIELOPŁASZCZYZNOWA ANALIZA LOKALIZACJI

Sprawdzimy czy twój pomysł na klub ma szanse zaistnieć w określonym przez Ciebie punkcie miasta. Kompleksowo przeanalizujemy twoją lokalizację i dobierzemy do niej strategię ekonomiczną.

Projekt aranżacji i wyposażenia

Nawet najlepszym architektom przydaje się czasami pomoc. Jesteśmy od tego aby powiedzieć gdzie i co oraz dlaczego powinno być akurat w tym miejscu. Jak dojść do strefy i zejść z urządzenia aby nikomu nie przeszkadzać.

Wyposażenie

Dobierzemy wyposażenie konkretnie dla twoich klientów docelowych. Powiemy Ci co obecnie cieszy się największą popularnością wśród ćwiczących i dzięki jakim urządzeniom liczba twoich klientów może wzrosnąć. Co najważniejsze dzięki nam będziesz pewien, że sprzętem, który masz w klubie, cały czas ktoś się opiekuje. Ponieważ my rozumiemy, że sprzęt to narzędzie, które aby przynosić dochód musi pracować cały czas

Szkolenie personelu

Na nic się zdadzą nawet najlepsze projekty i najdroższy sprzęt jeśli obsługa klubu nie wie jak pracować. Dopilnujemy tego aby Twoi pracownicy byli najlepiej przeszkoleni. Zajęcia teoretyczne są uzupełniane o praktykę w już istniejących klubach działających na tych samych systemach zarządzania. Już od pierwszego dnia twój klient musi się czuć zmotywowany i obsłużony w profesjonalny sposób.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość


Wyślij