KILKA SŁÓW O NAS

SportsArt na rynku fitness obecny jest już od ponad 30 lat i posiada swoje przedstawicielstwa w 80 krajach na świecie.
Zlokalizowana na Tajwanie fabryka firmy należy do najnowocześniejszych na świecie. Oprócz ogromnej, zrobotyzowanej części produkcyjnej fabryka posiada całkowicie zautomatyzowany magazyn część zamiennych na ponad 4000 palet. Inżynierowie firmy sami konstruują wszystkie podzespoły budowanych urządzeń. Część z nich tak jak np. silniki wzniosu, które potrafią podnieść ciężar ponad 600 kg produkowana jest także dla innych producentów urządzeń fitness. 

IMG jako wyłączny dystrybutor firmy SportsArt Fitness działa w Polsce już ponad 25 lat. Przez ten czas wyposażyliśmy ponad 1000 obiektów, stając się tym samym wiodącym dostawcą urządzeń fitnessowych w naszym kraju. Łączna liczba urządzeń SportsArt w Polsce przekroczyła już 11 000 sztuk.

Z naszych produktów i naszego serwisu korzystają największe sieci klubów. Przez 25 lat wyposażyliśmy 45 klubów sieci Jako główny dostawca dostarczamy urządzenia do sieci Calypso Fitness, 2 kluby Total Fitness, 20 klubów Zdrofit, 4 kluby Fabryka Formy, 4 kluby Fit Formy, 22 kluby sieci Fitness Academy oraz wiele, wiele innych. Na naszych urządzeniach szkolą się i trenują strażacy w centrach szkoleniowych oraz żołnierze z ponad 200 najbardziej prestiżowych polskich jednostek wojskowych.

Prowadzimy kompleksową obsługę klienta: zaczynając od projektu, poprzez dostawę urządzeń, szkolenie personelu, a kończąc na szybkim i tanim serwisie. Wszystkim naszym klientom oferujemy wsparcie marketingowe i inwestycyjne.

Dziękujemy wszystkim za okazane zaufanie.

Nasze ostatnie realizacje

Jako wyłączny dystrybutor firmy SportsArt jesteśmy obecni na polskim rynku nieprzerwanie od 1996 r.
Przez ten okres wyposażyliśmy ponad 1000 obiektów sportowych.
Poniżej lista najnowszych instalacji. Dziękujemy za okazane zaufanie. Wyposażamy siłownie kompleksowo.

Wata AppEco Powr ™Kuter Port - Nieznanowice #1
Kuter Port - Nieznanowice
Hangar - Brodnica #1
Hangar - Brodnica
Wata AppEco Powr ™Endorfina Platinum - Rzeszów #1
Endorfina Platinum - Rzeszów
Wata AppEco Powr ™Garden Clinic #1
Garden Clinic
Wata AppEco Powr ™Endorfina Platinum - Lublin #1
Endorfina Platinum - Lublin

Opinie

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij