ECO-POWR™ to najnowsza technologia w świecie fitnessu.

Najprościej mówiąc:  energia kinetyczna wytwarzana przez ćwiczących w klubie fitness na urządzeniach ECO-POWR™ jest zamieniana na energię elektryczną. Następnie, za pomocą specjalnych mikroinverterów wprowadzana jest do wewnętrznej instalacji elektrycznej.

System nie wymaga żadnego zestawu akumulatorów, gdyż energia elektryczna nie jest gromadzona tylko bezpośrednio wykorzystywana przez urządzenia aktualnie pracujące w klubie. W ten sposób możemy zasilić telewizory, lodówki, oświetlenie czy sauny. Wszystko zależy od ilości urządzeń ECO-POWR™ i ich wykorzystywania przez klubowiczów.

Już przy 16 urządzeniach ECO-POWR™ klub może odzyskać (wyprodukować) nawet 22 kWh dziennie. (Taka moc może zasilić następujące urządzenia - zobacz tabela).

Jednak nawet taka ilość odzyskanego prądu ze względów biznesowych może wydawać się niewystarczająca. Dlatego z punktu widzenia prowadzącego klub fitness równie ważne jest co oprócz samego prądu możesz jeszcze zyskać? 

Zdrowy styl życia to nie tylko odżywianie i ćwiczenia. Świadomość ekologiczna społeczeństwa z roku na rok rośnie. Według niektórych statystyk przewyższa nawet 10 %. Co dziesiąty Polak segreguje śmieci, oszczędza energię, wodę i wybiera te produkty lub usługi, które nie niszczą naszego środowiska lub mają na nie najmniejszy wpływ. Co to oznacza dla Ciebie?

Otóż to, że jeśli np. 3 podobne kluby fitness znajdują się w tej samej okolicy to dla 10 klientów na stu, przy wyborze klubu będzie miało znaczenie czy któryś z nich jest klubem EKO. W ten sposób to Twój klub może mieć o 10 % więcej klientów niż kluby konkurencyjne. Nawet jeśli tylko 50 klientów rocznie zdecyduje się na Twój klub ze względów ekologicznych to przychody klubu zwiększają się o dziesiątki tysięcy złotych.

Poprzez współpracę urządzeń ECO-POWR™ z inną naszą technologią - WATA (Wat Accumulation Target Application) dajemy klubom fitness  możliwość oddawania klubowiczom równowartości wygenerowanych przez nich Wato-Godzin. Każdy klubowicz posiadający aplikację Wata w telefonie może sam zbierać wygenerowane przez siebie Wh (wato-godziny) i wymieniać je w klubie na odżywki, wodę, kawę czy inne produkty ze sklepu. Przeczytaj szczegóły

Oczywiście sam sprzęt ECO-POWR™ nie wystarczy aby zostać klubem eko. Cała filozofia to także segregacja śmieci, oszczędność wody itp. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie www.gogreenclub.pl

 Ilość urządzeń pojedyncza moc urządzenia zużyta energia przez 12h pracy
2 klimatyzory1200 watt12 KWh
2 duże lodówki200 watt2 KWh
4 telewizory LED 40"25 watt1,2 KWh
2 komputery z drukarką i skanerem65 watt1,6 KWh
40 żarówek 10 watt4,8 KWh
Łączna ilość KWh dziennie21,6 KWh

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość


Wyślij