Producent sprzętu do siłowni SportsArt Fitness - zadzwoń teraz +48 55 2329372 lub napisz info@imgfitness.pl

Gwarancja 100% zielonej energii.

Urządzenia ECO-POWR™ wypełniają założenia Krajowego Planu Odbudowy w zakresie zielonej energii i obniżenia emisyjności sektora energetycznego oraz jest spójny ze strategią Europejskiego Zielonego Ładu.


 Najprościej mówiąc: energia kinetyczna wytwarzana przez ćwiczących w klubie fitness na urządzeniach ECO-POWR™ jest zamieniana na energię elektryczną. Następnie, za pomocą specjalnych mikroinverterów wprowadzana jest do wewnętrznej instalacji elektrycznej. System nie wymaga żadnego zestawu akumulatorów, gdyż energia elektryczna 

nie jest gromadzona tylko bezpośrednio wykorzystywana przez urządzenia aktualnie pracujące w klubie. W ten sposób możemy zasilić telewizory, lodówki, oświetlenie czy sauny. Wszystko zależy od ilości urządzeń ECO-POWR™ i ich wykorzystywania przez klubowiczów.

Sprawdź, ile energii wyprodukujesz

 Oszczędności z tytułu wyprodukowanej energii elektrycznej mogą sięgać nawet kilkunastu tysięcy w skali roku ale pamiętaj o tym, że tak jak w przypadku fotowoltaiki ilość produkowanej energii zależy od ilości paneli, czasu i intensywności nasłonecznienia, tak w przypadku urządzeń ECO-POWR™ ilość wygenerowanej energii zależy od ilości maszyn, czasu i intensywności treningu. 

Ustaw na suwakach własne parametry i sprawdź ile energii wyprodukujesz.

Pamietaj przy tym, że już dziś w niektórych częściach kraju cena za 1 KWh z kosztami przesyłowymi dla podmiotów gospodraczych przekracza 2 zł. 

Ilość urządzeń ECO-POWR™


Ilość godzin pracy w ciągu dnia


Intensywność ćwiczenia/treningu


Produkcja energii w KWh

{{ (slider1value * slider2value * slider3value * 0.001).toFixed(2) }}

KWh dziennie

{{ (slider1value * slider2value * slider3value * 0.001 * 30).toFixed(2) }}

KWh miesięcznie

{{ (slider1value * slider2value * slider3value * 0.001 * 365).toFixed(2) }}

KWh rocznie

Ekwiwalent posadzonych drzew:
{{ (slider1value * slider2value * slider3value * 0.0000117 * 365).toFixed(2) }}
Redukcja emisji CO2:
{{ (slider1value * slider2value * slider3value * 0.001 * 365).toFixed(2) }} Kg

Co możesz zasilić w ciągu dnia?

Tak jak w przypadku fotowoltaiki ilość produkowanej energii zależy od ilości paneli, czasu i intensywności nasłonecznienia, tak w przypadku urządzeń ECO-POWR™ ilość wygenerowanej energii zależy od ilości maszyn, czasu i intensywności treningu.

 Ilość urządzeń pojedyncza moc urządzenia zużyta energia przez 12h pracy
2 klimatyzory1200 watt12 KWh
2 duże lodówki200 watt2 KWh
4 telewizory LED 40"25 watt1,2 KWh
2 komputery z drukarką i skanerem65 watt1,6 KWh
40 żarówek 10 watt4,8 KWh
Łączna ilość KWh dziennie21,6 KWh

GOTOWY PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Poprzez współpracę urządzeń ECO-POWR™ z inną naszą technologią - WATA(Watt accumulation target application), dajemy klubom fitness możliwość oddawania klubowiczom równowartości wygenerowanych przez nich Wato-Godzin. Każdy klubowicz posiadający aplikację Wata w telefonie może sam zbierać wygenerowane przez siebie Wh (wato-godziny) i wymieniać je w klubie na odżywki, wodę, kawę czy inne produkty ze sklepu.
Przeczytaj szczegóły

Dodatkowe benefity

Zdrowy styl życia to nie tylko odpowiednie odżywianie i regularne ćwiczenia. Aby zdrowo żyć trzeba mieć do tego zdrowe środowisko. Świadomość ekologiczna społeczeństwa z roku na rok rośnie. Według niektórych statystyk przewyższa nawet 15%. Co szósty Polak segreguje śmieci, oszczędza energię, wodę lub kupuje samochód elektryczny oraz wybiera te produkty lub usługi, które nie niszczą naszego środowiska. Co to oznacza dla Ciebie? 

Otóż to, że jeśli np. 3 podobne kluby fitness znajdują się w tej samej okolicy to dla 15 na 100 klientów, przy wyborze klubu będzie miało znaczenie, czy któryś z nich jest prawdziwym klubem EKO. W ten sposób to Twój klub może mieć o 15% więcej klientów niż kluby konkurencyjne. Nawet jeśli tylko 100 klientów rocznie zdecyduje się na Twój klub ze względów ekologicznych to przychody klubu zwiększają się o dziesiątki tysięcy złotych rocznie. Dając im gotowy program lojalnościowy w postaci aplikacji WATA, zadbasz o to aby przychodzili do Twojego klubu i nigdy go już nie opuścili. 

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij