G778

Stepmill

 • 3 zakresowy

  Wentylator
  3 zakresowy

 • Zasilanie i odzysk energii

  Eco-Powr
  Zasilanie i odzysk energii

 • Możliwość współpracy

  Wata App
  Możliwość współpracy

Zamów wycenę

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienią oferty. Administratorem Twoich danych osobowych jest IMG S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Strzelców 40 lok. 25, 81-586 Gdynia, adres do doręczeń: IMG S.A., ul. Kowalska 8-9/7, 82-300 Elbląg.
Wyślij

  Opis

  Najnowszy produkt firmy to długo wyczekiwane i bardzo ostatnio popularne schody. StepMill G778 nie powiela jednak rozwiązań konkurencji tylko od razu wchodząc na rynek poprawia swoją projektem wszystkie wady użytkowe tej popularnej konstrukcji. Przy projektowaniu G778 zadbano o maksymalne zmniejszenie gabarytów tak, aby nie zajmować cennego miejsca w klubie. Zwiększono jednak głębokość stopnia do 250 mm tak, aby nawet ćwiczący z dużym rozmiarem buta mogli na nim komfortowo ćwiczyć. Tak samo powiększono szerokość stopnia do 524 mm i wysokość stopnia do 194 mm, jednocześnie jednak zapewniono płynność ruchu urządzenia wyposażając je aż w 8 stopni.

  G778 to także model serii ECO-POWR™ z wyjątkowo dużym poziomem odzysku prądu. Zapewnia pełną integrację z aplikacją WATA™ oraz posiada wbudowane 10 programów treningowych oraz fitness test.


  Urządzenie współpracuje z jedyną na rynku aplikacją WATA™ www.wata-app.com , która umożliwia oddawanie wygenerowanych KWh (kilowatogodzin) każdemu kto na nim ćwiczy.Aplikacja Wata pozwala także na współzawodnictwo indywidualne i grupowe oraz wymianę wyprodukowanych KWh na produkty ze sklepu Gipara fitness.

  Dodatkowe informacje

  • Waga urządzenia: 220 kg
  • Wymiary: 217 x 161 x 90 cm
  • Wysokość kroku: 19,4 cm
  • 32 poziomy szybkości
  • Odczyty: tętno, kroki na minutę, czas, piętra, kalorie, dystans, tempo, Waty do sieci, moc chwilowa
  • Łatwe sterowanie za pomocą konsoli i uchwytów
  • Programy treningowe: Szybki start, góry 1- 2- 3, Interwały 1-2-3, fit test, wyścig, odchudzanie, kardio, personalizowany

  G510G260

  Dostępne w kategorii ECO-POWR™

  Masz pytania?

  Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

  Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

  Dziękujemy za zgłoszenie.

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Adres email
  Województwo
  Wiadomość


  Wyślij