Wyposażenie do siłowni hotelowej

Dla Hoteli i Deweloperów

Popraw samopoczucie swoim klientom

Według statystyk coraz większa ilość ludzi dba o jakość środowiska, w którym przyszło im żyć. Część z tych osób na pewno będzie zastanawiała się, czy skorzystać z usług Twojego hotelu. To właśnie dla nich - świadomych ekologicznie osób stworzyliśmy urządzenia odzyskujące prąd elektryczny z serii ECO-POWR™.

Urządzenia ECO-POWR™ wykorzystują wbudowany mikroinwerter i zamieniają energię kinetyczną ćwiczącej osoby na energię elektryczną. Energia elektryczna wprowadzana jest następnie do systemu instalacji elektrycznej hotelu i może zasilać działające w hotelu w tym samym czasie inne urządzenia elektryczne, takie jak telewizory, czy nawet ładowarki elektryczne do aut. Z tą różnicą, że teraz Twoja energia będzie pochodzić w 100% ze źródeł odnawialnych. 

Coraz częściej jakość hotelowej sali ćwiczeń decyduje o wyborze miejsca noclegu. Urządzenia marki SportsArt zapewnią Twoim gościom wysoką jakość treningu, bezpieczeństwo oraz łatwą i przyjemną obsługę, która jest kluczowym czynnikiem ułatwiającym ćwiczenie w nienadzorowanych salach ćwiczeń.

W odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie gości hotelowych treningiem w zaciszu własnego pokoju hotelowego stworzyliśmy w kooperacji z firmą GIPARA koncept zestawu treningowego do instalacji w apartamentach i pokojach hotelowych. Czytaj więcej

Urządzenia dedykowane
dla hoteli i siłowni osiedlowych

NA ZEWNĄTRZ

Gotowe do zaadaptowania do każdych warunków terenowych oraz w pełni funkcjonalne bramy treningowe EXTERA dodadzą blasku każdemu osiedlu. Sprawdzą się także jako designerski dodatek do najbardziej luksusowych hoteli. Jednak ich główną zaletą jest konstrukcja umożliwiająca prawdziwy i zdrowy trening, bez względu na stopień zaawansowania użytkownika. W standardzie posiadają aplikację treningową z treningami na każdą partię ciała dla każdego kto się znajdzie w otoczeniu bramy.


 

DO WEWNĄTRZ

Każde urządzenie pracujące w hotelu musi wykazywać się indywidualną charakterystyką i wyjątkowymi funkcjonalnościami. Poniżej wymieniamy najważniejsze z nich.


Urządzenia Stosowe

Wybierając urządzenia siłowe do hotelu powinniśmy zadać sobie kilka pytań. Kto będzie na nich ćwiczył? Czy siłownia będzie otwarta dla gości z zewnątrz? Czy na sali cały czas będzie obsługa?

W zależności od odpowiedzi na te właśnie pytania możemy poprawnie dobrać dla siebie odpowiednie urządzenia. Na pewno jednak maszyny hotelowe powinny zajmować jak najmniej miejsca, powinny być intuicyjne w obsłudze i przede wszystkim bezpieczne w użytkowaniu. Wszystkie wymogi spełnia nasza seria urządzeń dwufunkcyjnych dedykowanych do hoteli.

Akcesoria

W dobie rosnącej popularności treningu funkcjonalnego, akcesoria treningowe stają się nieodzowne podczas codziennych ćwiczeń. Należy jednak zwrócić uwagę na ich bezpieczne i komfortowe przechowywanie. Specjalnie dla użytku hotelowego wprowadziliśmy do swojej oferty kilka rodzajów stojaków uniwersalnych GIPARA, które zapewniając komfort i bezpieczeństwo ćwiczącym, zadbają również o estetykę miejsca treningu.

Urządzenia kardio

Hotelowe urządzenia kardio powinny być przede wszystkim łatwe w obsłudze. Żaden gość hotelowy nie ma czasu, by uczyć się ich obsługi. Maszyny pracują po kilkanaście godzin dziennie, z racji tego powinny być także co najmniej pasywne energetycznie, tzn. powinny nie pobierać prądu zarówno podczas pracy, jak i podczas przestoju w treningu. Takie są oczywiście wszystkie nasze urządzenia serii ECO-POWR™. Dodatkowo wszystkie bieżnie serii hotelowych zostały wyposażone w funkcję ENERGY SMART™, która zapobiega wysokim poborom prądu w czasie postoju bieżni w trybie STAND BY.

Rozwiązania Hotelowe
Na każdą miarę

Premium powyżej 300m2

Zlokalizowany w hotelu, ale pełnowymiarowy i otwarty na zewnątrz klub fitness wymaga zupełnie innego wyposażenia niż przeciętny GYM hotelowy. Urządzenia ECO-POWR™ podkreślą prestiżową lokalizację klubu i ściągną do Was wszystkich ćwiczących z okolicy. My z kolei ułatwimy Wam zarządzanie kosztami prowadzenia klubu dostarczając niezbędne narzędzia.

Open od 100 do 300 m2

Średniej wielkości sale ćwiczeń otwarte także dla klientów spoza hotelu muszą zapewnić ćwiczącym pełny trening na wszystkie grupy mięśniowe. Dla takich właśnie lokalizacji jest przeznaczona nasza linia urządzeń dwu-funkcyjnych i brama G-wall.

Każde urządzenie seri DF (Dual-Function) zajmuje mało miejsca i jednocześnie zapewnia trening na dwie przeciwstawne grupy mięśniowe, dzięki temu mała sala w hotelu może być uczciwie przedstawiana klientom hotelu jako pełnoprawny klub fitness.

Adaptiva G-Wallod 3m2

Koncept wyposażenia, który powstał przy współpracy z firmą GIPARA opiera się na dostarczeniu możliwości treningu gościom hotelowym, którzy z różnych przyczyn nie chcą ćwiczyć razem z innymi na wspólnej sali ćwiczeń. Zestaw Adaptiva wraz z naszym rowerem serii ECO-POWR™ umożliwia różne rodzaje treningu całego ciała na powierzchni tylko 3 metrów kwadratowych.

Do dyspozycji ćwiczącego jest aplikacja z treningami na wszystkie partie mięśniowe dedykowana do zestawu sprzętu treningowego dostępnego w pokoju. Czytaj więcej

Aplikacja WATA gromadzi ilość wyprodukowanej energii przez każdego ćwiczącego i pozwala wymieniać kWh na równowartościowe nagrody. Wprowadzając do swojego hotelu urządzenia z aplikacją WATA pojawiasz się na mapie wszystkich obiektów w kraju, w których można generować energię elektryczną. Każdy hotel, pensjonat, czy klub fitness jest wyraźnie oznaczony na mapie aplikacji.

z naszych usług i urządzeń skorzystali już m. in.

  • Hotel Park Inn by Radisson **** - Poznań
  • Hilton Manchester Deansgate ***** - Manchester
  • Aries Hotel and Spa **** - Zakopane
  • Diune Hotel and resort ***** - Kołobrzeg
  • Sand Hotel **** - Kołobrzeg
  • Ibb grand Hotel **** - Lublin
  • Radisson RED **** - Bruksela
  • INX Design Hotel **** - Kraków
  • Ibis Styles **** - Warszawa
  • Skansen Hotel *** - Sierpc

Wyposażenie do siłowni hotelowej — Tworzymy kompletną ofertę od A do Z

Nasza oferta wyposażenia do siłowni hotelowej to nie tylko sprzęt fitness, to kompleksowe podejście obejmujące koncepcję i projektowanie przestrzeni treningowej dla hotelu. Działamy jako partnerzy, starając się zrozumieć unikalne potrzeby każdego hotelu i dewelopera. Projektujemy siłownie, uwzględniając nie tylko ergonomiczne rozmieszczenie sprzętu, ale również estetyczne detale, aby stworzyć harmonijną i inspirującą przestrzeń dla gości.

Wsparcie marketingowe i profesjonalne szkolenia pracownicze 

Nasze doświadczenie obejmuje nie tylko dostawę wyposażenia siłowni hotelowej, ale także kreowanie skutecznych strategii marketingowych, które przyciągną gości zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem. Ponadto nasze profesjonalne szkolenia pracownicze są dostępne tuż przed otwarciem siłowni w hotelu. Dzięki nim personel może zdobyć niezbędną wiedzę dotyczącą obsługi wyposażenia siłowni hotelowej oraz prowadzenia zajęć, co przekłada się na profesjonalną obsługę gości. Nasza oferta to kompleksowe wsparcie od etapu projektowania po codzienną eksploatację, co sprawia, że siłownia hotelowa staje się nie tylko miejscem treningu, ale także atrakcją samą w sobie.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij