Jeżeli w swoim klubie używasz sprzętu SportsArt to bez względu na jego wiek możesz wymienić go na nowy (1-1) tylko za 45% ceny. Tą rewolucyjną możliwość będą mieli tylko nasi dotychczasowi klienci.

Wprowadzając program 3E chcemy jak najmocniej premiować i wspierać użytkowników sprzętu SportsArt oraz jak najszybciej popularyzować nowoczesne technologie w klubach fitness całego świata. Teraz możesz używać urządzeń SportsArt tak długo jak chcesz. Możesz być pewny, że zawsze wymienimy je na nowe za stałą i niezależną od ich wieku cenę.

Wymienisz stare na najnowszą na świecie technologię ECO-POWR™ i nie zawracasz sobie głowy odsprzedażą, nie ponosząc przy tym żadnych ukrytych kosztów.

Jeden średniej wielkości klub wyposażony w 30 urządzeń kardio typu ECO-POWR™ potrafi wytworzyć nawet 45 KWh prądu dziennie. W przeliczeniu na cały rok daje nam to ok. 16 MWh. Ta wielkość odpowiada 16 tonom CO2 zaoszczędzonej emisji do atmosfery lub posadzeniu ok 20 drzew. Zdecydowaliśmy się na taki program ponieważ wierzymy, że zarówno my, jak i nasi klienci możemy przyczynić się do poprawy jakości powietrza w naszym kraju i jednocześnie przenieść polski fitness na wyższy poziom.

Urządzenia Eco-Powr™ dostępne na wymianę w Programie 3E


Eliptyki od 9 896,- *

Bieżnie od 9 896,- *

Rowery pionowe od 5 846,- *

Multitrenażery od 19 796,- *

Rowery poziome od 6 296,- *

* 45% wartości cent detalicznej, zgodnie z regulaminem programu

SERIA PT 645, T 646, G 545U/R, G 546U/R, G 845, G846
SERIA SG 690. G 886, G 576U/R, G 876

Dowiedz się więcej

Michał Czmyr

Południe Polski
michal@imgfitness.pl

Radosław Laska

Północ Polski
radek@imgfitness.pl

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij