Służby mundurowe

Obowiązkiem każdego z funkcjonariuszy służb mundurowych jest utrzymywanie wyśmienitej kondycji fizycznej. Każda służba ma też swoje własne, bardziej lub mniej wyśrubowane reżimy treningowe. Wojsko trenuje w pełnym ekwipunku, strażacy nawet w maskach przeciwgazowych, w pomieszczeniach o całkowitym zapyleniu, dlatego też urządzenia treningowe pracujące w takich warunkach muszą być wyjątkowo niezawodne i wytrzymałe.  

Wojsko

Nasza współpraca z Wojskiem Polskim zaczęła się w 2010 r. Do dnia dzisiejszego wyposażyliśmy ponad 120 jednostek wojskowych w całym kraju. Na urządzeniach SportsArt ćwiczą członkowie najbardziej elitarnych jednostek specjalnych, marynarze Marynarki Wojennej, piloci i żołnierze Wojsk Lądowych. Nasze urządzenia “podróżują” z wojskiem także na misje zagraniczne i spełniają najwyższe wymogi wojskowe pracując w klimacie pustynnym i tropikalnym. Wychodząc naprzeciw wojskowym wymaganiom, wyposażyliśmy swoje urządzenia kardio w wojskowe testy sprawnościowe: Army, Air Force, WFI, Marines, Navy, Seal.

Straż

Urządzenia SportsArt od lat służą strażakom zarówno w jednostkach ogniowych, jak i w specjalistycznych ośrodkach szkolenia, w których strażacy mają do pokonania specjalne tory przeszkód. Nasze bieżnie, stanowiąc nierozłączny element takiego toru muszą sprostać pracy w całkowitym zapyleniu, wysokiej wilgotności i wysokiej temperaturze. Urządzenia kardio posiadają dedykowane strażakom testy sprawnościowe: British Fireman, Firefighter, Norway Fireman, Brandmanntest.

Policja

Funkcjonariusze Policji czy Straży Granicznej, podobnie jak pozostałe służby mundurowe, także muszą pozostawać na najwyższym poziomie kondycji fizycznej. Szeroka gama urządzeń SportsArt przyczynia się do poprawy sprawności w specjalistycznych ośrodkach szkolenia i szkołach policyjnych.

Cechy specjalne urządzeń:

  • najwyższa na rynku max. waga użytkownika - 226 kg
  • bezobsługowe kevlarowe pasy w bieżniach
  • prędkość max. do 27 km/h
  • ujemne i dodatnie kąty wzniosu symulujące realistyczne warunki pracy
  • dedykowane oprogramowanie - szeroki zakres ustawień dostosowujących urządzenie
  • wysoka niezawodność potwierdzona najdłuższą na rynku gwarancją

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij