G260

Ergometr wioślarski

 • 227 kg

  Maks. waga użytkownika
  227 kg

 • System odzyskiwania prądu

  Eco-Powr
  System odzyskiwania prądu

 • Możliwość pionowego przechowywania

  System składowania
  Możliwość pionowego przechowywania

Pobierz Kartę ProduktuZamów wycenę

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienią oferty. Administratorem Twoich danych osobowych jest IMG S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Strzelców 40 lok. 25, 81-586 Gdynia, adres do doręczeń: IMG S.A., ul. Kowalska 8-9/7, 82-300 Elbląg.
Wyślij

  Opis

  Innowacyjny wioślarz G260 z serii Eco-Powr linia rozwiązań zrównoważonego rozwoju. Ergometr wioślarski umożliwia efektywny trening całego ciała. Został wyposażony w elektromagnetyczny układ hamulcowy dzięki czemu wytwarza energię podczas ruchu i odwzorowuje rzeczywiste uczucie wiosłowania w wodzie. Zastosowana bezprzewodowa regulacja oporu w uchwycie pozwala na pełną kontrolę dostosowania preferencji treningowych, inteligentne pedały dostosują swój obrót do położenia stopy i kostki zapewniając komfort i bezpieczeństwo. Dodatkowy ekran z dioda LED pokazuje rzeczywiste dane treningowe, intensywnosć treningu, produkcję Watów daje możliwosć szybkich wskazówek treningowych.


  Urządzenie współpracuje z jedyną na rynku aplikacją WATA™ www.wata-app.com , która umożliwia oddawanie wygenerowanych KWh (kilowatogodzin) każdemu kto na nim ćwiczy.Aplikacja Wata pozwala także na współzawodnictwo indywidualne i grupowe oraz wymianę wyprodukowanych KWh na produkty ze sklepu Gipara fitness.

  Dodatkowe informacje

  • Waga urządzenia 78 kg
  • Wymiary 241 x 53 124 cm
  • Max poziom oporu - 10
  • Elektromagnetyczny system oporowy
  • Programy treningowe: ręczny, interwał, utrata wagi, górski
  • Odczyty: odzyskane Waty, chwilowe Waty, kalorie, tętno, SPM, opór, czas/500m

  G778

  Dostępne w kategorii ECO-POWR™

  Masz pytania?

  Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

  Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

  Dziękujemy za zgłoszenie.

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Adres email
  Województwo
  Wiadomość


  Wyślij