Sztangi

Wolne ciężary – sztangi uretanowe i gumowane

 • proste / łamane

  Rodzaj sztang
  proste / łamane

 • gumowe / uretanowe

  Rodzaj materiału
  gumowe / uretanowe

 • dedykowany do produktu

  System składowania
  dedykowany do produktu

 • dzięki różnorodności wag

  Stopniowanie obciążenia
  dzięki różnorodności wag

Zamów wycenę

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienią oferty. Administratorem Twoich danych osobowych jest IMG S.A. z siedzibą w Gdyni, ul. Strzelców 40 lok. 25, 81-586 Gdynia, adres do doręczeń: IMG S.A., ul. Kowalska 8-9/7, 82-300 Elbląg.
Wyślij

  Opis

  Sztanga z obciążeniem jest idealnym dodatkiem do każdego domu i siłowni. Treningi z wolnymi ciężarami mają na celu wzmocnienie siły nóg, bioder i pleców, a także ramion. Sztangi z obciążeniem wykonane zostały z wysokiej jakości materiału, wytrzymałego i trwałego. Dostępne są wersje zarówno gumowane, jak i uretanowe. Wytrzymała konstrukcja z gryfem wykonanym z hartowanej stali chromowanej, z radełkowaną częścią chwytną, gwarantuje bezpieczne i długotrwałe użytkowanie, objęte 24-miesięczną gwarancją.

  Dostępne są sztangi proste i łamane. Sztangi łamane z obciążeniem idealnie sprawdzą się podczas ćwiczeń bicepsów czy tricepsów, ponieważ nie obciążają nadmiernie nadgarstków.

  Dodatkowe informacje

  • Wymiary: długość wewnętrzna - 110 cm, długość całkowita - od 120 do 136 cm, grubość części obciążeniowej - od 5 do 13 cm
  • Gwarancja: gumowane - 24 miesiące, uretanowe - 60 miesięcy

  GryfyG-BAG

  Dostępne w kategorii Akcesoria

  Masz pytania?

  Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

  Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

  Dziękujemy za zgłoszenie.

  Imię i nazwisko
  Telefon
  Adres email
  Województwo
  Wiadomość


  Wyślij