Czym charakteryzuje się nowoczesna siłownia?

24.11.2022

Stare, żeliwne i wątpliwej jakości maszyny na siłowni to już przeszłość. Większość dobrych klubów, która otworzyła się w ostatnich latach, stawia na wysoką jakość sprzętu, ergonomię i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. To dobry trend, który mamy nadzieję, utrzyma się jak najdłużej. Czym tak naprawdę powinna charakteryzować się nowoczesna siłownia?

Nowoczesne wyposażenie siłowni - czyli jakie?

Maszyny, przyrządy i akcesoria do ćwiczeń są wizytówką każdej siłowni. Ich jakość w końcu bezpośrednio przekłada się na efekty treningów.

Nowoczesny sprzęt na siłownię powinien być wykonany z dobrej jakości materiałów, powinien charakteryzować się cichą pracą i estetycznym wykonaniem i mieć ergonomiczną konstrukcję. Ważnym aspektem jest także użycie w sprzętach do ćwiczeń siłowych pasów kevlarowych zamiast stalowych linek, co poprawia bezpieczeństwo osoby ćwiczącej.

Nie musimy nikomu tłumaczyć, z czym wiąże się używanie starego i zepsutego sprzętu. To duże ryzyko niebezpiecznych wypadków oraz kontuzji, które wyłączają na długo z uprawiania sportu. Otwarcie siłowni niesie za sobą koszty, jednak to od Ciebie zależy, w jaki sposób wykorzystasz zgromadzone środki. Nowoczesny sprzęt od polskiego producenta to doskonały wybór dla tych, którzy chcą wyjść naprzeciw swoim wymagającym Klientom, szukającym wysokiej jakości.

Te sprzęty sprawdzą się w nowoczesnej przestrzeni

W naszych poprzednich wpisach mogłeś przeczytać o tym, co powinno znaleźć się na wyposażeniu każdej siłowni i klubu fitness, na przykład w tym artykule: https://sportsartfitness.pl/aktualnosci/poszukujesz-profesjonalnego-sprzetu-sportowego-dobrze-trafiles/ 

Najważniejsze jest to, aby Twoi klubowicze mieli możliwość wykonania treningu każdej partii mięśni na maszynach, półwolnych i z wolnymi ciężarami. Zadbaj również o różnorodność swojej oferty - wielu klubowiczów wybiera tylko i wyłącznie ćwiczenia grupowe i ćwiczenia fitness. Wyodrębniając osobną salę i dokonując zakupu nowoczesnych akcesoriów, przyciągniesz do swojego klubu wiele osób.

Szczególnie ważne są maszyny cardio - rowery stacjonarne, eliptyki i bieżnie, które pokochają osoby, chcące zrzucić nadmiarowe kilogramy. Na naszej stronie znajdziecie szeroką ofertę tych urządzeń, a także dobrej jakości sprzęt do ćwiczeń siłowych i akcesoriów fitness.

Z naszego doświadczenia i z rozmów z właścicielami możemy wysnuć wniosek, że sytuacją idealną jest, gdy mamy sprzęty do siłowni od jednego producenta. W przypadku usterki lub zniszczenia nie musimy sprawdzać ton dokumentów, aby dowiedzieć się, od kogo pochodzą hantle czy bieżnia.

Dodatkowo, przy pełnym wyposażaniu siłowni w jednym miejscu, można często uzyskać atrakcyjną cenę.

Nowoczesna siłownia to też ekologiczna siłownia

Właściciele siłowni zmaga się obecnie z rosnącymi cenami prądu, jednak mamy na to doskonałą radę. Posiadamy w ofercie sprzęt do ćwiczeń kardio z serii ECO-POWR™, który pozwoli Ci zaoszczędzić tysiące kilowatogodzin w ciągu roku! Wszystko za sprawą mechanizmu, który zamienia energię kinetyczną (ruch osoby ćwiczącej) w energię elektryczną.

Urządzenia te są doskonałą inwestycją w obecnych czasach. Na naszej stronie możesz zobaczyć, jak będą zmniejszały się Twoje rachunki za prąd w zależności od ilości takich maszyn, intensywności treningu i godzin pracy.

Zakup tego sprzętu to nie tylko oszczędność, ale także troska o ekologię, którą Twoi klubowicze z pewnością docenią.

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij