Siłownia do pokoju hotelowego - ADAPTIVA G-WALL

13.01.2022

Jedną z metod wyróżnienia się na tle konkurencji w branży hotelarskiej są przestrzenie fitness i SPA. Im lepiej dopasowana i wyposażona przestrzeń, tym klienci chętniej korzystają z noclegu w danym hotelu.

Rodzaje siłowni hotelowych

Siłownie hotelowe w zależności od obiektu mogą być bardzo dużymi klubami fitness, które oprócz typowego przeznaczenia dla gości hotelowych, mogą być otwarte także dla klientów z zewnątrz. Można spotkać także siłownie hotelowe, które są dostępne wyłącznie dla gości hotelowych. Zwykle są to nieco mniejsze przestrzenie do ćwiczeń. Tym niemniej takie siłownie w hotelach zapewniają równie kompleksowy trening oraz bogaty dostęp do maszyn do ćwiczeń. 

Jednak część gości hotelowych mimo pasji do ćwiczeń i regularnego treningu może nie odpowiadać trening w siłowni hotelowej wraz z innymi gośćmi. Przyczyny tego stanu mogą być różne - od kwestii epidemiologicznych aż po kwestie własnego samopoczucia. Odpowiednim rozwiązaniem dla tego typu klientów jest możliwość umieszczenia siłowni w pokoju hotelowym.

Adaptiva G-wall, czyli siłownia w pokoju hotelowym 

Umieszczenie siłowni w pokoju hotelowym umożliwia wykorzystanie bramy do ćwiczeń Adaptiva G-wall. Brama G-wall umożliwia wykonanie kompletnego treningu na powierzchni zaledwie 3m². Co więcej, wraz z bramą jest dołączony dostęp do aplikacji treningowej, która pokazuje konkretne ćwiczenia, jakie można wykonać na bramie. Propozycje dla siebie mogą znaleźć zarówno osoby początkujące, jak i profesjonaliści.

Jakie są główne korzyści z zestawem Adaptiva G-wall?

Brama do pokoju hotelowego jest doskonałym rozwiązaniem ze względu na swoją kompleksowość wyposażenia - w zależności od wariantu bramy można wykorzystać kettle, piłki lekarskie, worki treningowe, sztangę czy matę do ćwiczeń. Cała brama G-wall jest wykonana z solidnych materiałów, które dodatkowo bardzo łatwo można wyczyścić. Ogromną zaletą zestawu Adaptiva G-wall jest także minimalistyczny wygląd, który z powodzeniem będzie pasował do każdego wnętrza pokoju hotelowego. Świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach.

Brama do ćwiczeń Adaptiva G-wall to unikalne rozwiązanie dla hoteli. Więcej o G-wall można dowiedzieć się na https://sportsartfitness.pl/dla-hoteli-i-deweloperow/.

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij