IHRSA Names Sportsart 2020 Associate Member of Year

30.04.2020

Nagroda Stowarzyszonego Członka Roku przyznawana jest corocznie w celu uznania członka IHRSA za ich znaczący wkład w rozwój branży klubów zdrowia.

Honorujemy naszych laureatów podczas Międzynarodowej Dorocznej Konwencji i Targów IHRSA. Chociaż tegoroczna impreza została niestety odwołana z powodu pandemii koronawirusa, nadal chcemy docenić SportsArt za ich liczne osiągnięcia.

SportsArt, wiodący dostawca zielonego sprzętu fitness lini Eco-Powr i członek IHRSA od 1999 r., Został wybrany jako zwycięzca nagrody  roku w 2020 r. Ze względu na ich zamiłowanie do branży fitness i niezachwiane wsparcie IHRSA poprzez udział w programie i wydarzeniach, reklama i sponsoring.

„Oprócz silnego zaangażowania w branżę i w IHRSA, SportsArt jest zaangażowany w tworzenie produktów przyjaznych dla środowiska, stosując przyjazne dla środowiska praktyki biznesowe” - powiedział Joe Moore, prezes i dyrektor generalny IHRSA. „Koncentracja firmy na pozytywnym oddziaływaniu na środowisko pozwala właścicielom klubów sprostać wymaganiom dzisiejszych klientów odpowiedzialnych społecznie i ekologicznie. ”

„Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy wybrani do tej nagrody. Od momentu powstania SportsArt w 1977 roku osobistą misją naszego założyciela jest zapewnienie zrównoważonego rozwoju branży fitness, nie tylko pomagając ludziom tworzyć zdrowe, szczęśliwsze ciała, ale także przyczyniając się do zdrowszej planety ”- powiedział Ruben Mejia, wiceprezes wykonawczy. „Cieszymy się, że jego innowacje i zielone podejście do tradycyjnego fitness zostały docenione i cieszymy się, że możemy współpracować z IHRSA, ponieważ skupiamy się na rozwijaniu jego wizji w nadchodzącej dekadzie”.

https://www.ihrsa.org/improve-your-club/ihrsa-names-sportsart-2020-associate-member-of-year/?utm_campaign=Leadership&utm_content=128248479&utm_medium=social&utm_source=facebook&hss_channel=fbp-70887898008

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij