SportsArt Poleca AKCESORIA SPORTOWEGipara Fitness

Aplikacja SA WELL+

SA WELL+™ to opcjonalna funkcjonalność wszystkich urządzeń kardio firmy SportsArt. Jej zadaniem jest gromadzenie i analiza personalnych danych treningowych osób ćwiczących na urządzeniach SportsArt. Aplikacja zlicza wszystkie dane treningowe użytkownika (czas treningu, ilość kalorii, dystans i prędkość) i przedstawia je w formie graficznej. Za pomocą aplikacji możemy ustalać swoje własne dzienne i miesięczne cele treningowe.
Dane możemy automatycznie gromadzić używając smartfona z systemem iOS lub Android albo korzystając z przenośnych nośników danych typu pendrive. SA WELL+™ umożliwia także manualne gromadzenie danych treningowych np. z urządzeń izotonicznych niewyposażonych w port USB lub BLUETOOTH.

Za pomocą aplikacji można się łączyć z serwisem społecznościowym Facebook, gdzie można się dzielić swoimi sportowymi osiagnięciami ze znajomymi.  Jest to idealne narzędzie motywujące do aktywności fizycznej i regularnego uprawiania sportu.

1.Aby połączyć urządzenie z nośnikiem danych zaloguj się na stronie
http://sawellplus.gosportsart.com/SAWELLPlus
2.Ściągnij i zainstaluj darmowy program na komputer lub aplikację na telefon.
3.Wybierz formę zapisu danych treningowych (smartfon lub pendrive)

Uruchom aplikację i zeskanuj kod QR dostępny na urządzeniu SportsArt na którym chcesz trenować. Po nawiązaniu połączenia rozpocznij trening, a dane treningowe zostaną przesłane i gromadzone w chmurze (serwery firmy SportsArt). Aplikacja wymaga Bluetooth wersji co najmniej 4.0 i telefonów iPhone 4S, 5, 5S lub telefonów z systemem Android 4.3 lub nowszych.

Najpierw zgraj specjalny program USB ze strony SA WELL+ na swój komputer. Po zainstalowaniu programu, kliknij na USB APP i zarejestruj swoje konto. Jeśli na dysku nie ma profilu użytkownika, zostanie on automatycznie założony. Jeśli na dysku są zapisane jakieś dane treningowe zostaną one automatycznie przesłane na twoją chmurę danych. Po przesłaniu danych pojawi się komunikat: “Upload Success”-“Transfer pomyślny” i dane zostaną usunięte z dysku. Wymagania USB: a. Wersja 2.0 lub niższa b. Format kompatybilny z FAT32 i FAT16

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij