bieżnia

Bieżnia bezsilnikowa
wytwarzająca prąd elektryczny


- 3 funkcyjna, umożliwiająca chód, bieg i „pchanie sań”

- stały wznios, umożliwiający najbardziej wydajną pracę = 7%

- wyposażona w mechaniczny hamulec bezpieczeństwa oraz 6 stopniowy hamulec elektromagnetyczny

- wyraźny wyświetlacz LCD z wielorakimi funkcjami motywującymi do treningu


Urządzenia ECO-POWR™ są w stanie wyprodukować i wprowadzić do instalacji elektrycznej do 75% wytworzonej na nich energii. Korzystamy przy tym z tej samej, istniejącej instalacji elektrycznej 230V. Reszta wytworzonej energii, czyli 25% jest potrzebna do zasilenia samego urządzenia. Średnia ilość energii wytwarzana przez ćwiczącego na jednym urządzeniu oscyluje w granicach 100W/h. Ale np. bieżnia ustawiona na funkcję „pchania sań’ może wytworzyć aż 400W przez każdą godzinę.

Oczywiście tak jak sam sprzęt w klubie, ważne są także inne aspekty świadczące o ekologiczności przedsięwzięcia. Segregacja odpadów, led’owe oświetlenie lub prysznice z funkcją oszczędzania wody idealnie uzupełniają obraz klubu dbającego o środowisko. (więcej informacji na ten temat na www.gogreenclub.pl)

EKO Fitness klub to biznes z ciekawą filozofią, która może przekonać do siebie więcej klientów niż zwykle. Według niektórych statystyk już prawie co dziesiąty Polak przy wyborze produktu czy usługi kieruje się szeroko pojmowaną ekologią.

Jeśli więc staramy się prowadzić ekologiczny tryb życia i mamy do wyboru dwa lub trzy kluby fitness w tej samej okolicy, wszystkie o podobnej wielkości, zakresie usług i zbliżonej cenie karnetu, to nasz wybór padnie właśnie na wyróżniający się spośród reszty klub, który współgra z naszym stylem życia.

Wystarczy, że takich jak my będzie tylko dwudziestu, co stanowi ok 1% wszystkich klubowiczów w klubie, a przychody roczne klubu wzrosną nawet o 20 000,- rocznie.

A z każdym następnym rokiem takich jak my będzie coraz więcej. To pewne :)

Dodatkowym uzupełnieniem całości obrazu klubu eko może być miejsce ładowania samochodów elektrycznych. Dlaczego? Z tego samego powodu dla którego duże galerie handlowe wprowadzają stanowiska darmowego ładowania samochodów elektrycznych. Każdy klient się liczy. Obecnie, w Polsce zarejestrowanych jest ok 2 tys, samochodów elektrycznych plug-in (dane na wrzesień 2017). Według niektórych badań ta liczba powinna się nawet potroić już w 2018 roku. W każdym razie, podobnie jak ma to miejsce w wysoko rozwiniętych krajach świata, niedługo wszyscy przesiądziemy się na samochody elektryczne. Potrzebne więc będą miejsca, w których taki samochód możemy naładować.

Klub z urządzeniami ECO-POWR™ jest do tego idealny. Po pierwsze, średni czas spędzany w klubie w zupełności wystarcza na załadowanie nawet do pełna jednego samochodu. Po drugie, w odróżnieniu od np. galerii handlowych, które do ładowania samochodów wykorzystują w Polsce prąd w głównej mierze wytwarzany z węgla, my w naszym klubie mamy możliwość ładowania samochodów z czystej pracy mięśni.

Klient nie traci tylko zyskuje świat. Wyobraźcie sobie co możemy dzięki temu osiągnąć. W Polsce działa około 2000 klubów fitness. W nich znajduje się ok 40 - 50 tys urządzeń kardio, które albo trzeba zasilić zewnętrznym prądem albo energii na nich wytworzonej nie możemy w żaden sposób wykorzystać. Gdyby teraz wszystkie te urządzenia zastąpić urządzeniami ECO-POWR™ to dzienna ilość energii wytworzonej we wszystkich klubach mogla by wynieść nawet 50 MWh !. To tyle co produkuje duża elektrownia i dużo więcej niż obecnie produkują wszystkie elektrownie w Polsce bazujące na źródłach odnawialnych w ciągu doby. To ponad 50 ton CO2 do atmosfery mniej każdego dnia.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Województwo
Wiadomość


Wyślij